זידאן: “ידענו מה אנחנו צריכים לעשות. אני מרוצה”

מאמן ריאל מדריד שיבח את השחקנים על הניצחון היקר והחשוב, 1:2 על סביליה: “התקשינו במחצית הראשונה, אבל השתפרנו מאוד אחרי ההפסקה והמשחק השתנה”. קאסמירו הבקיע צמד: “זה לא רגיל, לכן אני מאושר בשבילו”

ריאל מדריד פתחה את העשור בסנטיאגו ברנבאו בצורה מושלמת, עם ניצחון 1:2 יקר על סביליה בקרב צמרת צמוד במסגרת המחזור ה-20 בליגה הספרדית. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי המשחק
“התקשינו קצת במחצית הראשונה, אבל אחרי ההפסקה לחצנו הרבה יותר טוב וגבוה. סביליה היא יריבה חזקה שיכולה להכאיב אם מאפשרים לה לשחק. השתפרנו מאוד במחצית השנייה והמשחק השתנה. ידענו מה עלינו לעשות והיינו ממושמעים בלחץ שהפעלנו. אנחנו צריכים לצאת מכאן מאוד מרוצים”.

קאסמירו
“אני שמח כי זה לא רגיל שהוא מבקיע פעמיים, לכן אני מאושר בשבילו. מבחינה התקפית, כל שחקן יכול לעשות עבורינו את ההבדל. השער הראשון שלו היה מופלא במיוחד, הצורה בה הוא פרץ מאחור דרך ההגנה. אני שמח על השערים שלו. התוצאה היא תוצר של איך ששיחקנו במחצית השנייה”.

ההכנות הפיזיות
“כיום הכרחי ממש להתכונן פיזית למשחקים. שחקנים הם כמו מכונות וצריכים להיות בכושר טוב כל הזמן. המשחק הזה שוחק בקצב גבוה יותר והיינו מוכנים לזה. עבדנו קשה כדי להיות מוכנים מבחינת הכושר הגופני”.

לוקה יוביץ’
“הוא שחקן לעתיד, אבל גם להווה. הוא עושה עבודה טובה למרות שהוא צעיר מאוד. יש לו עוד מה ללמוד, אבל הוא גם מציג דברים יפים על הדשא. אנחנו שמחים ומרוצים מכל השחקנים שיש לנו בסגל”.

מערכת ה-VAR
“ראיתי את המהלך שהוביל לפסילת השער הראשון של סביליה. הייתה שם חסימה, זאת עבירה. השופט ניגש למסך ופסק כדור חופשי. בשער השני הוא לא חשב שהייתה עבירת יד, למרות שהייתה כזאת. ראיתי במו עיניי. אני לא נכנס לזה. זו הסיבה שאני לא מביע את דעתי בענייני השיפוט. לפעמים זה לטובתך, לפעמים זה נגדך. זאת עבודה קשה, אבל בשביל זה השופטים שם והם אלה שמקבלים את ההחלטות”.

מוקש שנוטרל
“זה היה משחק קשה לכולם. צריכים לזכור שהתמודדנו עם יריבה טובה מאוד, אבל התוצאה שיקפה את מה שראינו על כר הדשא”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x