אודריוסולה מתקרב לצאת בהשאלה לבאיירן מינכן

המגן הימני הצעיר ממעט לקבל דקות תחת זידאן. במועדון בוחנים אפשרות להשאיל עד סיום העונה, כשאלופת גרמניה היא זו שעושה מאמצים גדולים להיות היעד הנבחר. גם סביליה ובילבאו מתעניינות

אלברו אודריוסולה צפות לצאת בהשאלה לבאיירן מינכן עד סיום העונה. כך מדווחים כלי התקשורת בספרד ובגרמניה.

אודריוסולה בן ה-24 סומן ככישרון עולה בעמדת המגן הימני וכמי שיירש את מקומו של דני קרבחאל במדי נבחרת ספרד. זו גם הייתה הסיבה שריאל מדריד צירפה אותו לשורותיה, כדי שתהליך ההתפתחות שלו יקרה בצמוד לקרבחאל – במטרה שיירש את מקומו גם במדי הבלאנקוס. אלא שהמגן הוותיק לא התרגש מה’תחרות’, וקיבע את מקומו בהרכב על חשבון דקות המשחק של אודריוסולה הצעיר.

מפתיחת העונה, אודריוסולה הוא בין השחקנים שקיבלו את מספר הדקות המועט ביותר בסגל של זינדין זידאן – 434 דקות משחק בלבד. רק השוער המחליף אראולה (404), הכלבויניק נאצ’ו (348) והצמד מריאנו (44) וברהים (40) שיחקו העונה פחות ממנו. מעבר לזה, במרבית המשחקים הוא אפילו לא זומן לסגל ה-18 של זידאן ונאלץ לצפות בקבוצה מהיציע.

כעת במדריד בוחנים את האפשרות להוציא אותו בהשאלה עד לסיום העונה, כשההעדפה הייתה שיעבור בתוך ספרד כדי שיצבור דקות משחק וינסה לשוב לאיתנו. אתלטיק בילבאו וסביליה כבר החלו לגשש בנושא. יצוין שלריאל אין מגן ימני נוסף בסגל מלבד קרבחאל ואודריוסולה, אך במידה והאחרון אכן יושאל כעת – אדר מיליטאו וכמובן נאצ’ו יכולים להוות כגיבוי לעמדה הזאת.

בשעות האחרונות הייתה זו דווקא אלופת גרמניה באיירן מינכן שפתחה בבליץ של שיחות עם המגן, כדי שיעבור לשורותיה. לפי הדיווחים, מסתמן שאודריוסולה השתכנע ובחר באליאנץ ארנה כיעד המועדף לעבור אליו. מבחינת ריאל, השאלה לבאיירן עד סיום העונה היא עסקה שיש לה לא מעט צדדים חיוביים – כשבראשם דקות משחק בקבוצה גדולה שנאבקת על כל התארים, כולל ליגת האלופות.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x