זידאן: “אנחנו בתקופה טובה ורוצים להמשיך ככה”

מאמן ריאל מדריד מעוניין להמשיך את המומנטום החיובי, רגע לפני משחק החוץ מול ויאדוליד: “הם הפסידו בבית רק פעם אחת. יהיה קשה”. בייל לא כשיר: “זה משהו קטן והוא יחזור ביום שני. אני מקווה שהוא לא ייפצע יותר העונה”

ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת משחק החוץ מול ויאדוליד, במסגרת המחזור ה-21 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

לקראת ויאדוליד
“אנחנו בתקופה טובה ורוצים להמשיך ככה. לא מעבר. זה קשה, כי יש לנו משחק בכל שלושה ימים וכל משחק הוא סיפור אחר. גם המשחק הקרוב שלנו יהיה קשה. ויאדוליד הפסידה רק פעם אחת במגרש הביתי שלה”.

בייל נפצע
“מבאס מאוד שהוא לא כשיר. גארת’ הוא הראשון שמבואס מזה. הוא רוצה להיות איתנו ולשחק. אני מקווה שכבר באימון הבא שלנו, ביום שני, הוא יחזור אלינו. יש לו משהו ממש קטן, סובב קצת את הקרסול. אני מקווה שהוא לא ייפצע יותר ויוכל לחזור לעבוד איתנו בצורה קבועה עם המשכיות. אין מה לעשות מול פציעות”.

קאסמירו הבקיע צמד מול סביליה
“אני לא מופתע שהוא נמצא באיזורים ההתקפיים. הוא שחקן חשוב. יש לנו 25 שחקנים בסגל וכולם צריכים להרגיש שהם חשובים. אנחנו צריכים את כולם”.

אודריוסולה הושאל לבאיירן
“דיברתי איתו וקיבלנו החלטה משותפת שזאת הזדמנות בשבילו לצבור דקות משחק קבועות. אני מקווה שהכל ילך טוב עבורו. הוא בחור נפלא, הוא שחקן שלנו והוא יקבל את ההזדמנות שלו. כרגע כל מה שאני מקווה הוא שהתקופה הזאת תעבור לו בצורה חלקה וטובה”.

מריאנו וברהים
“כל שחקן יודע מה המצב שלו. מהנקודה הזאת, השחקנים הם אלה שמחליטים מה הם צריכים לעשות. הם כאן ואני אקח אותם בחשבון כשאני אוכל לעשות את זה. אין לי מה להגיד מעבר לזה”.

ויניסיוס ג’וניור
“חייבים לקחת את הדברים בקלות איתו, הוא בסך הכל בחור בן 19. הוא מוכרח להיות שאפתן. אם הוא לא מזומן לסגל למשחק מסוים, זה בגלל שיש לנו הרבה שחקנים מאוד חשובים. אנחנו שמחים ומרוצים מכולם”.

אדן הזאר
“אני לא יכול לתת תאריך לחזרה שלו. הוא רק חזר להתאמן עם הכדור, בשבוע הבא הוא יתאמן בצורה הרבה יותר נרחבת. אנחנו מצפים שהוא ישתפר ויתאושש. הוא קרוב מאוד לחזור, אבל יהיה מטופש לקבוע תאריך. צריכים להיות רגועים במצבים כאלה ולתת לו את הזמן שצריך”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x