זידאן: “העלייה לפסגה לא משנה כלום. הליגה עוד ארוכה”

מאמן ריאל מדריד לא משתגע אחרי הניצחון על ויאדוליד, שהשיב את הבלאנקוס לראשות הטבלה: “אלה רק עוד שלוש נקודות. נצטרך להמשיך להיאבק עד הסוף”. נאצ’ו נבחר למצטיין: “הוא תמיד מחויב לקבוצה. כל כך שמח בשבילו”

ריאל מדריד כבשה מחדש את פסגת הליגה הספרדית, אחרי ניצחון 0:1 קטן-גדול על ויאדוליד במסגרת המחזור ה-21. למרות חילופי השלטון בטבלה, המאמן זינדין זידאן לא מתרגש ומתעקש להשאיר את כולם על הקרקע. בסיום הניצחון, הוא התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

ניצחון קשה
“אלה שלוש נקודות חשובות, אבל לא מעבר לזה. יש עוד דרך ארוכה בליגה ויהיה קשה לכל קבוצה, וכך גם לנו. אנחנו שמחים על התוצאה. זה היה קרב קשה מאוד ושיחקנו משחק מאוד סולידי מבחינה הגנתית. המחצית השנייה שלנו הייתה הרבה יותר טובה. השגנו שלוש נקודות במגרש קשה מול יריבה שהקשתה עלינו. ויאדוליד הפסידה רק פעם אחת העונה בבית”.11 משחקי ליגה עם רשת נקייה
“אנחנו עושים עבודה מאוד טובה מבחינה הגנתית. זה הכוח שלנו. כולנו מגנים יחד, וכשאנחנו מאבדים את הכדור אנחנו לוחצים באופן מיידי כדי להרוויח אותו גבוה במגרש. אם אנחנו לא סופגים, יש לנו סיכוי טוב להבקיע בעצמנו. זה גם מה שקרה הפעם”.

חוזרים לפסגה
“זה לא משנה עבורנו שום דבר. אנחנו שמחים על הניצחון, על העבודה הקשה שהשקענו ועל המאבק עד הסוף. יש עוד 17 מחזורים לשחק ואם אנחנו רוצים לצאת עם משהו מהעונה הזאת, נצטרך להמשיך ולהילחם עד הרגע האחרון. עכשיו אנחנו ראשונים וניאבק כדי לשמור על זה. יש עוד דרך ארוכה בליגה”.

נאצ’ו החליף את קרבחאל והביא את הניצחון
“הוא מקצוען אמיתי ובוגר האקדמיה שלנו. הוא מכיר היטב את המועדון הזה. הוא תמיד מחויב. כשהוא נקרא אל הדגל, הוא תמיד עושה עבודה טובה. אני כל כך שמח בשבילו על השער שהבקיע. הוא שחקן הגנה, אבל גם יכול לכבוש. הוא שחקן קבוצתי והוכיח שגם שחקני הגנה יכולים לייצר מצבי הבקעה”.

מותו של קובי בראיינט
“אלה חדשות נוראיות עבור עולם הספורט והלב שלנו עם המשפחה שלו. זה השפיע על כולם, זה השפיע על כולנו. כל כך הצטערנו לשמוע את הבשורות האלה. לא הכרתי אותו אישית, אבל אני מלא בעצב על מה שקרה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x