נאצ’ו: “היה הכרחי לנצח אחרי שהיריבות איבדו נקודות”

הכלבויניק ההגנתי היה חתום על שער הניצחון של ריאל מדריד מול ויאדוליד, בדרך אל הפסגה: “אלה נקודות קריטיות במאבק האליפות”. אחרי שהבקיע רץ לחגוג עם זידאן: “הוא זה שאמר לי לעלות לרחבה. זה הדבר הראשון שחשבתי עליו אחרי השער”

גיבור הניצחון על ויאדוליד היה נאצ’ו פרננדס, ששיחק אך ורק בגלל היעדרותו של דני קרבחאל המושעה. הכלבויניק ההגנתי היה זה שהבקיע את השער שעשה את ההבדל, בדרך לשלוש נקודות יקרות שהשיבו את ריאל מדריד אל הפסגה. בסיום המשחק, הוא התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

חתום על ניצחון חשוב
“אני מאושר לא רק מהשער, אלא בגלל שהשגנו שלוש נקודות קריטיות במאבק האליפות. הקבוצה שיחקה בצורה מרוכזת ומהודקת והרווחנו את הנקודות, שזאת הייתה המטרה שלנו. במחצית השנייה היינו הרבה יותר טובים עם הכדור ומצאנו מרווחים, אבל ידענו כמה קשה יכול להיות המשחק כאן בתור הקבוצה האורחת. מבחינתי, הקבוצה עשתה עבודה טובה למרות שלא הגענו להרבה מצבים. לא היו לנו יותר מדי הזדמנויות, אבל הספיקה לנו אחת טובה כדי להבקיע ולהשיג את הניצחון”.שוב ראשונים בטבלה
“אנחנו שמחים לחזור לפסגה. היינו צריכים את הניצחון היום. יש עוד הרבה מאוד משחקים לפנינו, ככה שהיה הכרחי לנצח כאן אחרי שהיריבות שלנו איבדו נקודות. אנחנו ברצף טוב של משחקים ללא הפסדים והרגשתי בנוח לעלות להתקפה”.

השער
“זה היה קצת מוזר בשבילי כי לא תכננתי לעלות לרחבה, אבל המאמן אמר לי לעלות ולהתמקם בסמוך לקורה הקרובה. אלה החיים. לפעמים אתה נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון, והדברים התפתחו כאן לטובה. הדבר הראשון שעלה לי לראש אחרי השער היה שעליתי לרחבה בגלל המאמן”.

18 שחקני סגל הבקיעו העונה
“זאת בשורה חיובית מבחינתנו כי זה מראה עד כמה כולנו מעורבים במשחק ויכולים לעזור במלאכת ההתקפה. אנחנו צריכים להגן טוב והקבוצה עושה את זה. שמרנו על רשת נקייה בהרבה מאוד משחקים העונה. המון שחקנים הבקיעו וזה בהחלט דבר טוב עבור הסגל”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x