זידאן: “יהיה מורכב. רוצים לעשות היסטוריה בגביע”

מאמן ריאל מדריד מתכונן למשחק החוץ מול סרגוסה בשמינית הגמר: “לא יהיו לנו הפתעות. אנחנו מכירים את השחקנים שלה. נצטרך לתת הכל על המגרש”. על חשיבות המפעל: “כשאתה לובש את החולצה הזאת אתה תמיד רוצה לנצח. המוטיבציה שלנו גבוהה”

אחרי שכבשה מחדש את פסגת הליגה הספרדית, ריאל מדריד חוזרת לגביע המלך ותתארח אצל ריאל סרגוסה מליגת המשנה במסגרת שמינית הגמר (רביעי, 22:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

סרגוסה בחוץ
“זה בהחלט משחק מורכב מאוד. סרגוסה עושה עבודה ממש טובה בליגה השנייה ומכוונת לעלייה. לא יהיו לנו הפתעות מולה. אנחנו מכירים את השחקנים שלה ונצטרך כמו תמיד לתת את המיטב שלנו כדי להוציא משהו מהמשחק הזה. נצטרך לתת הכל על המגרש”.

חשיבות הגביע
“כשאתה לובש את חולצת ריאל מדריד, אתה תמיד רוצה לנצח. לפנינו משחק גביע ואנחנו רוצים לתת בו הכל. השחקנים מתכוננים בכל יום כדי להיות טובים ולהצליח לתת על המגרש את כל מה שיש להם”.

ריאל עם שלושה גביעי מלך ב-30 שנה
“אני לא חושב שזה עניין של חוסר מוטיבציה. אנחנו מכבדים כל מפעל שאנחנו משתתפים בו ואני חושב שהמוטיבציה שלנו גבוהה מאוד. אנחנו רוצים לעשות היסטוריה בגביע המלך”.

חסרונו של הזאר משפיע על ההתקפה
“ברור שהייתי רוצה שכל השחקנים יהיו כשירים, בדיוק כמו שהם רוצים להיות כשירים. הזאר חזר להתאמן על הדשא, אבל עדיין בנפרד מהקבוצה. אנחנו נצטרך לראות בהמשך השבוע מה מצבו. לפני שחושבים על התקפה, צריך לדעת גם להגן טוב ובצורה אינטנסיבית – ואת זה אנחנו עושים היטב. כל משחק הוא שונה, והמשחק הקרוב מול סרגוסה יהיה הזדמנות נוספות עבורנו להראות את היכולות שלנו”.

קאסמירו בקושי נח
“אנחנו יודעים עד כמה הוא שחקן חשוב. אני מסכים שהוא משחק המון, אבל כמו כל דבר אחר בקשר לסגל שלנו – זה לא הולך להשתנות. יש כאלה שישחקו יותר מאחרים”.

לא חובב של חלון ההעברות בינואר
“זה לא נכון להגיד שאני לא חובב של החלון הזה. יש חלון העברות והכל יכול לקרות בו עד ה-31 בינואר, אבל גם יש לי קבוצה. מבחינתי אלה השחקנים הטובים ביותר ואני רוצה להמשיך ולעבוד איתם”.

המושאלים של ריאל
“אני עוקב אחרי כולם וכמובן שאנחנו רוצים שהם יקבלו כמה שיותר דקות, כמו לדוגמה ואייחו שאני מאחל לו הצלחה (עבר לגרנאדה), ככה גם ללונין ולסבאיוס. גם אודגור… חשוב לי לעקוב אחרי מה שהם עושים”.

הטענות שההצלחה שלו כמאמן היא ‘מזל’
“לא מעניין אותי מה אנשים אומרים או כותבים. הדבר היחיד שאני מוטרד בו הוא איך לוודא שהקבוצה הזאת תוציא מעצמה את מאת האחוזים שלה. אחר כך אנשים יכולים לומר מה שהם רוצים. לפני כמה חודשים, כשהתוצאות לא היו אידיאליות, ספגתי ביקורות. זה תמיד יקרה. זה לא מעניין אותי. הדבר היחיד שמשנה הוא העבודה בשטח”.

מצבו של קיקה סטיין בברצלונה
“לכל אחד יש את הדאגות שלו. אנחנו המאמנים יודעים מה העבודה שלנו. אנחנו חיים את זה ביום-יום וצריכים כל הזמן להתרכז במה שמעניין אותנו ולהמשיך הלאה. זה הכל”.

בברנבאו היו רוצים לראות משחק של אלף מסירות?
“אני לא יודע. לכל אחד יש את הסגנון שלו. מה שהאוהדים רוצים יותר מכל הוא לראות את הקבוצה שלהם נותנת את כל מה שיש לה. בשביל להגיע לשם יש הרבה דרכים, אבל מבחינת האוהדים הכי חשוב זה שהשחקנים יזיעו בחולצות שלהם כי אי אפשר לנצח בכל משחק”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x