זידאן: “ההדחה לא סוף העולם. אנחנו עושים עבודה טובה”

מאמן ריאל מדריד מכניס לפרופורציות את סיום דרכה של הקבוצה בגביע המלך: “מן הסתם אנחנו לא מרוצים, אבל היו לנו עכשיו 21 משחקים רצופים בלי הפסד ואנחנו רוצים לחזור לזה”. לקראת משחק הליגה מול אוססונה: “משחק לא פשוט במגרש לא קל מול יריבה מורכבת”

ריאל מדריד מרימה ראש אחרי ההדחה מגביע המלך באמצע השבוע, ומשלימה את ההכנות לקראת משחק הליגה בחוץ מול אוססונה במסגרת המחזור ה-23. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

התחושות בקבוצה אחרי ההדחה
“מה שקורה בחדר ההלבשה גם נשאר בחדר ההלבשה, אבל מן הסתם אנחנו לא מרוצים. עם זאת, זה לא סוף העולם. עד עכשיו אנחנו עושים עבודה טובה מאוד. יש לפנינו משחק חדש שאנחנו מתרכזים בו וכלום לא ישתנה”.

הביקורות נגד מרסלו
“זה מכאיב לי, כי הוא וכל יתר השחקנים נותנים הכל על המגרש. האוהדים רואים את זה. אנחנו לא מרוצים, אבל היו לנו עכשיו 21 משחקים רצופים בלי הפסד – ואנחנו רוצים לחזור לזה. הביקורות האלה לא עוזרות לנו. מרסלו הוא שחקן חשוב והוא יחזור להוכיח את זה, כפי שעשה תמיד בעבר. קשה מאוד להיות בכושר טוב לאורך 60-70 משחקים. כולם חייבים להבין את זה, כולל השחקנים עצמם. העונה ארוכה וצריכים תמיד להמשיך ולהילחם. מרסלו נותן הכל על המגרש. זה הדבר היחיד שחשוב. זה הדבר היחיד שחשוב, שהשחקנים שלי יתנו 100% מעצמם בכל משחק”.

מבין ללבם של השחקנים
“אני הייתי שחקן ואני יודע מה זה להיות בנעליים שלהם. לא פשוט לשחק כל שלושה ימים ולהציג את הכדורגל הטוב ביותר שלך בכל משחק. סוסיאדד לא הפסיקה לרוץ ושיחקה טוב. חייבים לתת קרדיט ליריבה. יהיו לנו עוד משחקים כאלה העונה. השחקנים שלי נותנים הכל בכל פעם שהם לובשים את חולצת ריאל מדריד, ואני לנצח אצא להגנתם של כל השחקנים שלי”.

מה דעתך על בייל?
“אני יודע איזו תשובה אתם מחפשים, אבל יש לי 25 שחקני סגל ואני סומך עליו כמו שאני סומך על כל היתר. הוא רוצה להיות כאן ומתאמן טוב. אני לא קורא את הדברים שכותבים עליו”.

הוא לא זומן במשחקים האחרונים
“אנחנו יכולים לשחק רק עם שחקן אחד בעמדה שלו, ויש לנו שחקנים נוספים שיכולים לעשות את העבודה הזו. אני חושב שאנשים נוטים להיכנס לניתוחים מעמיקים מדי לגבי החלטות”.

בייל לא שאל למה הוא לא בסגל למשחקים?
“אנחנו מדברים באופן קבוע, אבל אני לא מתכוון להיכנס לתוכן השיחות שלנו. הוא לא היה בסגל למשחקים האחרונים כי אני מוכרח לבחור מתוך כלל שחקני הסגל. יש לנו סגל מאוד רחב ועמוק. אני לא צריך למצוא ‘פיתרון’ לבייל, כי אין איתו שום בעיה. זה שהוא לא זומן לאחרונה לא אומר עליו שום דבר. אני יודע שהוא יתרום לנו עוד הרבה עד סיום העונה”.

הסוכן שלו אמר שהוא יישאר בקבוצה עד 2022
“אין שום בעיה עם זה. יש לו חוזה עם המועדון לעוד שנתיים ואני מעריך שהוא יישאר איתנו”.

היריבה הבאה, אוססונה
“ברור לנו איזה משחק אנחנו רוצים להציג. אני תמיד חוזר על זה, אבל מצפה לנו משחק לא פשוט במגרש לא קל מול יריבה מורכבת. אוססונה מציגה עונה טובה”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x