קאסמירו בריאיון: “מעדיף את ליגת האלופות על פני הליגה”

הקשר הברזילאי של ריאל מדריד התראיין לרדיו ‘אונדה סרו’ והציב את הגביע האירופי בראש סדר העדיפויות שלו. על הפיכתו לבאנקר בהרכב: “כשאתה עובד קשה אתה משיג תוצאות”. על ואלוורדה: “הוא יהיה אפילו טוב יותר בהמשך”. ועל זידאן: “זה כבוד שהוא המאמן שלי”

אחד השחקנים החשובים ביותר העונה הזו בריאל מדריד הוא ללא ספק קאסמירו. רגע לפני שהמאני-טיים של העונה מגיע, הקשר הברזילאי בן ה-27 התיישב לריאיון ברדיו ‘אונדה סרו’ והתייחס למספר נושאים.

החשיבות שלו
“אני חושב שכולנו חשובים. חלק קצת יותר מאחרים, אבל כל השחקנים חשובים”.

איך הפך לבאנקר
“אני חושב שזה שילוב של קצת מכל דבר: עבודה קשה, כישרון וניסיון לשמור על צניעות. העבודה היא החלק החשוב מכולם. כשאתה עובד קשה אתה משיג תוצאות. עבודה היא הכוח שלי”.

התפקיד שלו בקבוצה
“המטרה שלי היא לחטוף כדורים, והברנבאו מריע וחוגג את זה. אפשר ליהנות מכדורגל בכל עמדה. אני אוהב לחטוף כדורים ולעזור לחברים שלי בקבוצה”.

הפריצה של ואלוורדה
“הוא שחקן נהדר, אבל הוא יהיה שחקן אפילו טוב יותר ממה שהוא עכשיו. הוא מתעלה על הכל. הדבר הטוב ביותר בנוגע אליו זה שהוא שחקן ריאל מדריד. הוא התפתח ממש, הוא אוהב לשחק, הוא אוהב ללמוד… יש לנו את אחד משחקני ה’8′ הטובים בעולם ל-12 השנים הבאות”.

ליגה או אלופות?
“הליגה מסמלת יציבות לאורך כל השנה, לאורך כל סוף שבוע. אבל כשההמנון של ליגת האלופות מתנגן בברנבאו… במדריד זה אחרת. אני מעדיף את ליגת האלופות”.

ניימאר
“אני רציתי שהוא יבוא לריאל בקיץ. אני מדבר איתו בכל יום. הוא כוכב”.

אדן הזאר
“הוא שחקן טוב מאוד, אחד השחקנים שהכי הפתיעו אותי. יש לו משהו שאין לאחרים: היכולת לחשוב קדימה לפני כולם. יש לו הרבה מה לתת לנו”.

הקדמת החזרה שלו בטרום העונה
“הייתי בחופשה כששוחק הדרבי בטרום העונה. תכננתי לנסוע עם המשפחה לדיסני, אבל לא יכולתי לעשות את זה בזמן שהקבוצה שלי סופגת 7:3. לכן קטעתי את החופשה וחזרתי לסגל בהקדם האפשרי”.

העיסוק בבייל
“אני מוכרח לצאת להגנתו. הוא שחקן אדיר. כולם מדברים רק על הדברים שהוא טועה בהם, אבל לא מדברים על הדברים שהוא כן עושה טוב – כמו השערים שהעניקו לנו תארים. לא מעניין אותי מה הוא עושה מחוץ למגרש”.

ה’מזל’ של זידאן
“זה מצחיק אותי. זה באמת משעשע. הבנאדם עושה היסטוריה וזה כבוד שהוא המאמן שלי. הוא הטוב ביותר”.

מרטין אודגור יחזור בקיץ?
“מדריד תמיד האמינה בו והוא נהנה עכשיו מעונה נהדרת. אני מוכרח לברך אותו כי הוא באמת עובר שנה גדולה, אבל זה לא מתפקידי לומר אם בעונה הבאה הוא ישחק בריאל”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x