יש גם צד אופטימי: ריאל ‘הרוויחה זמן’ עם הפצועים

משבר הקורונה אמנם הכניס את עולם הכדורגל לחוסר וודאות, אבל הבלאנקוס מנסים להסתכל על חצי הכוס המלאה: כל השחקנים שהושבתו מפעילות בעקבות פציעות ינצלו את הפגרה הכפויה כדי להתאושש בנחת, בתקווה שהעונה עוד תימשך

ריאל מדריד נכנסה לבידוד עד סוף מרץ, הכדורגל העולמי בהקפאה לפחות עד תחילת אפריל ומשבר הקורונה ממשיך להשתולל. נשמע קודר? ייתכן. אבל איכשהו, במועדון מוצאים בכל זאת נקודת אור אופטימית אחת: הזמן שהרוויחו הפצועים השונים להשלים את הליכי ההתאוששות.

אמנם עדיין לא ברור איך, מתי והאם בכלל יחזרו לשחק העונה כדורגל, אבל במדריד לא חושבים על זה כרגע ומתמקדים בעובדה הפשוטה שכל אחד ואחד מהפצועים בקבוצה יכול רק להרוויח מהפגרה שנכפתה. אז מה הסטטוס של כל אחד מהם? עשינו לכם קצת סדר.טיבו קורטואה
הפציעה:
מתיחה בשריר הירך
השוער הבלגי עלה לשחק מול בטיס למרות שחש רגישות בשריר. לאחר המשחק, הוא יצא צולע מהאיצטדיון. בבדיקות שעבר אובחנה אצלו המתיחה שהשביתה אותו מפעילות לשבועיים-שלושה. צפוי היה להחמיץ את כל המשחקים שנדחו ממילא בעקבות הקורונה. יחזור לפעילות סדירה ברגע שהשחקנים ישובו לאימונים בסיום תקופת הבידוד בסוף החודש.

מרסלו
הפציעה:
מתיחה בשריר הירך
הברזילאי מתח את השריר במהלך המשחק מול בטיס, מה שהוביל להחלפתו. כמו קורטואה, גם מרסלו עמד בפני שבועיים-שלושה של השבתת פעילות – תקופה שבכל מקרה כל הקבוצה מושבתת בה בעקבות הבידוד. גם הוא ישוב לפעילות עם היציאה מההסגר בסוף מרץ.

אדן הזאר
הפציעה:
סדק בקרסול, החלמה מניתוח
חוסר המזל של הזאר איים לגמור עבורו את העונה, עם החלטה לא פשוטה לפנות להליך כירורגי כדי לטפל אחת ולתמיד בפציעה החוזרת שלו בקרסול. הצפי היה שהוא יושבת מפעילות לחודשיים ויחזור למגרשים לקראת חודש מאי – כשלא ברור כמה יספיק להשפיע על המשך העונה של ריאל מדריד. הבשורה על הקפאת העונה מעודדת בעיקר מהכיוון שלו, כשבמדריד מפנטזים על תרחיש הוליוודי בו במידה והעונה אכן תימשך אל תוך הקיץ – הזאר עוד יוכל להוות אקס פקטור משמעותי.

מרקו אסנסיו
הפציעה:
קרע ברצועה הצולבת, החלמה מניתוח
מי שלחלוטין צפוי ‘להרוויח’ מההשבתה ההמונית של הכדורגל הוא מי שמושבת בעצמו כבר למעלה משבעה חודשים. אסנסיו, שקרע את הצולבת בטרום העונה ומאז עובר תהליך התאוששות ארוך ומייגע. בשבועות האחרונים הוא שב לכר הדשא כשחזרתו לפעילות כבר ממש מעבר לפינה. עצירת העונה מעניקה לו עוד זמן להמשיך ולהתאושש מהפציעה הקשה, כשלפי כל ההערכות – לא מן הנמנע שהוא יחזור לפעילות סדירה עם יציאתם של יתר שחקני הקבוצה מהבידוד.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x