במדריד צפויים להפוך את השאלת אראולה להעברה קבועה

השוער הצרפתי, שאמור לחזור לפריס סן ז’רמן בסיום העונה, רוצה להישאר בבירת ספרד. הפריזאים מחפשים שוער מחליף אחר ואם יצליחו בכך, ישלימו את העסקה מול הבלאנקוס. אנדריי לונין הצעיר יישלח בהשאלה נוספת גם בעונה הבאה

השאלתו של אלפונס אראולה לריאל מדריד עשויה להפוך להעברה קבועה. כך מדווחים בספרד.

אראולה בן ה-27, שהושאל בקיץ האחרון לריאל מדריד מפריס סן ז’רמן במסגרת עסקת קיילור נאבאס, רוצה להמשיך במדי הבלאנקוס באופן קבוע. הקשר הטוב עם זינדין זידאן, ההזדמנויות שהוא מקבל וההתאקלמות המהירה בספרד (בין היתר בגלל השליטה בשפה הספרדית) הובילו אותו למסקנה שחזרה לפסז’ לא בהכרח תשפר את מצבו.מבחינת ריאל מדריד, אראולה היה פיתרון זמני כגיבוי לטיבו קורטואה בזמן שהשוער הצעיר אנדריי לונין צובר ניסיון בהשאלות בספרד. אלא שלונין מתקשה למצוא מקום של יציבות, לא זכה לדקות משחק במדי ויאדוליד, עזב אותה לאוביידו מליגת המשנה – וככל הנראה יישלח להשאלה נוספת גם בעונה הבאה. בכך, השארתו של אראולה תפתור לבלאנקוס את סוגיית השוער השני לעונות הקרובות.

במקביל, גם בפסז’ עשויים לשמוח מהאפשרות למכור את אראולה. הפריזאים מעוניינים בג’יאנלואיג’י דונארומה, שוערה הצעיר של מילאן, וממתינים לראות איך יתפתח מצבו באיטליה לאור המתח שקיים בינו ובין סוכנו לבין המועדון הוותיק. במידה והשוער האיטלקי ינחת בפריס ויהווה תחרות לקיילור נאבאס, אראולה יישאר השלישי בהיררכיה – ומכירתו תהיה צעד נכון הן עבור פסז’ והן עבור השחקן.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x