מינו ראיולה: “רוצה להעביר שחקן גדול לריאל בקיץ”

הסוכן האיטלקי, שמייצג בין היתר גם את פול פוגבה וארלינג האלנד, מפנטז על שיקום הקשרים עם הבלאנקוס: “זאת תהיה גאווה גדולה עבורי ועבור המיוצגים שלי, כי מדובר במועדון ענק”

היחסים בין פלורנטינו פרס למינו ראיולה רחוקים מלהיות טובים. נשיא ריאל מדריד מאוד לא אוהב את סגנון העבודה של הסוכן האיטלקי השנוי-במחלוקת, שנחשב כאחד הסוכנים הבעייתיים ביותר בטופ של הכדורגל העולמי עם דרישות גבוהות לגזירת קופונים שמנים מכל העברה שהוא מבצע.

כעת, בריאיון ל’מארקה’, ראיולה מדבר על מיוצגיו הבכירים ומפנטז על שיקום היחסים עם הבלאנקוס והעברת שחקן גדול למדריד כבר בקיץ הקרוב, כשבין מיוצגיו ניתן למצוא גם את מרקו וראטי, לורנסו אינסינייה, ג’יאנלואיג’י דונארומה וכמובן – פול פוגבה וארלינג האלנד.

פול פוגבה
“פול עובר תקופה קשה, אבל הוא ממשיך להיות מרוכז במנצ’סטר יונייטד במטרה להוביל את הקבוצה לסיום נהדר לעונה. הוא רוצה לשוב לעניינים בקבוצה ולהבטיח עם יונייטד את המקום בליגת האלופות”.

פוגבה יישאר ביונייטד או יעזוב בקרוב?
“אי אפשר לדעת מה יקרה. היום אי אפשר לדעת. כרגע המועדון והקבוצה הם בראש סדר העדיפויות. כשהעונה תסתיים נראה מה יהיה. הייתה התעניינות גדולה בו, אבל זה לא יצא לפועל. מה שקרה לפני שנה כבר לא רלוונטי. נראה מה יהיה”.

ארלינג האלנד
“הוא יהלום מאוד משמעותי. נהדר לראות אותו משחק ומתפתח ממשחק למשחק. אף אחד לא חשב שכך תיראה ההתאקלמות שלו בבונדסליגה ובליגת האלופות במדי קבוצה כמו בורוסיה דורטמונד. יש לו עוד הרבה מה לפתח. הוא יישאר בדורטומנד ככל שיידרש. הוא מתפתח מהר מאוד, אבל אני לא חושב שהוא יעזוב את דורטמונד בקיץ הקרוב”.

ריאל מדריד
“הקשרים שלי עם ריאל מאוד טובים. אני בקשר קבוע עם המנכ”ל חוסה אנחל סאנצ’ס. אני אוהב לדבר איתו על כדורגל כי אני מעריך את הדעה שלו. יש לי תקווה גדולה שיום אחד אעביר למדריד שחקן גדול. כיום יש לי שם את אראולה, אבל זה חצי-כוח כי מדובר בעסקת השאלה. אני רוצה להעביר לשם שחקן גדול ומכריע ואני אנסה לעשות את זה בקיץ הקרוב. זאת תהיה גאווה גדולה עבורי ועבור המיוצגים שלי, כי ריאל מדריד זה מועדון עצום”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x