אשרף חכימי צפוי לחזור לריאל בקיץ ויחתום על חוזה עד 2025

המגן הימני ישוב מההשאלה המוצלחת בדורטמונד אחרי שיקבל הבטחה לדקות משחק משמעותיות. במועדון גם ישדרגו ויאריכו את ההסכם הנוכחי שלו, שעתיד להסתיים בעוד שנתיים

ריאל מדריד תשיב בסיום העונה את אשרף חכימי לשורותיה, ואף תעניק לו שדרוג והארכת חוזה עד 2025. כך מדווחים בספרד.

חכימי בן ה-21, שיחזור למדריד אחרי שנתיים מוצלחות מאוד בבורוסיה דורטמונד, מחזיק כיום בחוזה עד 2022. בריאל החליטו להאריך את חוזהו ולשדרג את שכרו, כשבמקביל גם יוכנס סעיף שחרור אסטרונומי – כיאה לשחקני הקבוצה הראשונה.לאורך תקופת ההשאלה בגרמניה עשה חכימי קפיצת מדרגה משמעותית ושדרג את עצמו מכל הבחינות, כשמעבר ליכולות האתלטיות והטכניות הוא גם הוסיף לעצמו גיוון בעמדות בהן הוא יכול לשחק – מגן ימני, מגן שמאלי או שחקן כנף בהתקפה. בדורטמונד עשו מאמצים גדולים לנסות ולהשאיר אותו אצלם, בין אם בעסקת רכישה קבועה ובין אם בהשאלה נוספת, אבל בריאל לא מוכנים לוותר עליו.

לפי הדיווחים השונים בספרד, הבלאנקוס יאריכו את החוזה של חכימי עד קיץ 2025 כהצהרת כוונות שהוא שחקן שבונים עליו לטווח ארוך. יחד עם זאת, במועדון יודעים שאשרף חושש מהתחרות עם דני קרבחאל ומיעוט בדקות כתוצאה ממנה, ולכן המרוקאי הצעיר צפוי לקבל הבטחה מזינדין זידאן שיזכה להזדמנויות רבות ודקות משחק משמעותיות.

כעת ממתינים כולם לראות כיצד מתפתח משבר הקורונה ומתי תסתיים העונה האירופית, אך מיד כשזה יקרה – אשרף יחזור הביתה למדריד ויפתח את הקדנציה השנייה במדי הבלאנקוס, כשהפעם היא גם צפויה להימשך הרבה שנים קדימה.

 

[interaction id=”5e7b0e4721f99a8840069756″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x