הזאר: “העונה הראשונה שלי בריאל רעה, אבל זו התאקלמות”

הכוכב הבלגי מתאושש מהניתוח בקרסול והתראיין מהסגר במדריד לתקשורת הבלגית: “אני כבר מרגיש הרבה יותר טוב”. על היכולת במדי הבלאנקוס: “יבחנו אותי לפי העונה השנייה כאן. זה באחריותי להיות בכושר טוב לעונה הבאה”

אם יש ‘מרוויחים’ להפסקת עונת המשחקים, אחד מהם הוא בוודאי אדן הזאר. הכוכב הבלגי, שמתאושש מניתוח בקרסול, מתקדם בתהליך השיקום וכבר רואה את האור בקצה המנהרה.

מביתו במדריד, הזאר התראיין לתקשורת הבלגית והתייחס למספר נושאים: מהקורונה ועד הציפיות שלו מעצמו במדי ריאל מדריד.המצב במדריד על רקע הקורונה
“אני בסדר גמור! נשאר בבית, דואג לעצמי. אני כבר מרגיש הרבה יותר טוב, הסירו לי את התפרים בשבוע שעבר. עכשיו אני כבר עובד הרבה יותר קשה. אני יכול שוב ללכת, ככה שהכל טוב יותר”.

יש פחד?
“אני לא אומר שאני לא יכול להידבק, אבל אני נשאר בבית, אף אחד לא מגיע, אני לא פוגש אף אחד… אני קצת מפחד, כמו כולם, אבל יש לנו אנשים שדואגים לנו. אני מודאג יותר עבור האנשים החלשים, שיש להם הרבה יותר בעיות”.

היורו נדחה
“קיוויתי להספיק להתאושש עד היורו בקיץ, ככה שאני מאוכזב על השינוי. תכננתי לשחק בו. תהיה לנו עכשיו עוד שנה שלמה עד הטורניר ב-2021, שזה חבל, אבל הקרסול שלי יאפשר לי לחזור לכושר. אני חושב שמי שהכי קשה להם הם האוהדים, כי הם רוצים לראות טורניר בינלאומי בכל קיץ. מצד שני, אני מאמין שיש סדרי עדיפויות בחיים”.

היכולת בריאל מדריד
“העונה הראשונה שלי במדריד רעה, אבל לא הכל רע בה. זאת עונת התאקלמות. אני איבחן על פי העונה השנייה. זה באחריותי להיות בכושר טוב בעונה הבאה. הקבוצה טובה. זו הייתה התנסות טובה עבורי, ויש לי עוד ארבע שנים לחוזה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x