מגזין GOAL בחר ברודריגו לילד הפלא הטוב בעולם

הברזילאי שובץ במקום הראשון של דירוג הכישרונות הצעירים הטובים ביותר לשנת 2020: “אם ימשיך כך, הוא יוכל לשכתב את ספרי השיאים של ריאל מדריד”. הרכש הטרי רינייר נבחר במקום ה-4, המושאל קובו במקום ה-9

רודריגו גואש הוא הכישרון הצעיר הטוב בעולם. כך הכריע מגזין GOAL בדירוג ילדי הפלא בכדורגל העולמי לשנת 2020.

“הפוטנציאל העצום של רודריגו היה ברור מהרגע שהוא ערך את הופעת הבכורה המקצוענית שלו במדי סנטוס, כשהיה רק בן 16 בנובמבר 2017. הוא אפילו שובץ אז במקום החמישי בדירוג הכישרונות הצעירים של אותה השנה”, כתבו עליו במגזין GOAL.

“למרות זאת, אפילו הוא עצמו נדהם מהמהירות בה זינק לפסגה. אחרי הכל, אנחנו מדברים על נער ששקשק מרוב התרגשות כשפגש לראשונה את מאמן ריאל מדריד זינדין זידאן”.

 

 

“גם אם מחוץ למגרש ניתן לרגש את הצעיר בן ה-19, עדיין לא ראינו אפילו שמץ של עדות לכך שאפשר לעשות לו את זה על כר הדשא. מאז שהגיע לסנטיאגו ברנבאו בקיץ שעבר, שחקן הרכש ע”ס 45 מיליון יורו הבקיע שער כבר במשחק הבכורה שלו בליגה ובתוך 93 שניות בלבד על המגרש. בנוסף, הוא הבקיע שלושער מושלם בהופעה הראשונה שלו בהרכב בליגת האלופות – כשניצול ההזדמנויות שלו לעשות היסטוריה גם העניק לו שתי הופעות במדי נבחרת ברזיל”.

“”דברים התקדמו הרבה יותר מהר משיכולתי לדמיין”, הודה לאחרונה רודריגו. “אני מקווה שאוכל להמשיך בדרך הזאת”. אם הוא אכן ימשיך כך, רודריגו אף יוכל לשכתב את ספרי השיאים של ריאל מדריד”, סיכמו ב-GOAL.

בדירוג השנתי שובצו 50 כישרונות צעירים שנולדו אחרי ה-1 בינואר 2001. ריאל מדריד שולחת לדירוג עוד שני נציגים: הרכש הטרי רינייר ז’סוס, שהצטרף בינואר האחרון מפלמנגו, נבחר במקום ה-4 והסופר-מכובד. בנוסף, המושאל היפני טאקפוסה קובו נבחר במקום ה-9.

את הדירוג המלא ניתן לראות באתר GOAL.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x