למרות ההתעניינות בו: מרסלו לא מתכוון לעזוב את ריאל

בספרד ובאיטליה מדווחים שיובנטוס מעלה הילוך בניסיון נוסף לצרף את הברזילאי בן ה-31, אבל הוא נשאר מחויב למועדון שהפך אותו למי שהוא. כל עוד במדריד ירצו בו, הוא ימשיך במדי הבלאנקוס. מחזיק בחוזה עד 2022

מרסלו יישאר שחקן ריאל מדריד כל עוד ירצו בו. כך מדווחים בספרד, על רקע ההתעניינות המחודשת בו מצד מועדונים שונים ברחבי היבשת ובראשם יובנטוס.

זה לא סוד שהמגן הברזילאי בן ה-31 מעורר עניין אצל אלופת איטליה, שלפי הדיווחים ניסתה לצרפו לשורותיה כבר לפני שנה בהמלצת חברו והאקס-מדרידיסטה כריסטיאנו רונאלדו. אלא שאז הבהיר מרסלו בריאיון שהוא אפילו חושב על אפשרות של עזיבה – ואכן נשאר במדי הבלאנקוס.לאחרונה, בין היתר גם על רקע התחרות הקשה שלו על מקום בהרכב מול פרלאן מנדי, שוב עולה על השולחן שאלת המשך דרכו של מרסלו בריאל מדריד כשיובנטוס חוזרת לנסות ולפתות אותו. לפי חלק מהפרסומים, נציגים מאיטליה תכננו לפגוש את נציגיו של מרסלו כדי להגיש בפניהם עוד הצעה – אלא שאז פרץ משבר הקורונה שטרף את הקלפים.

למרות ההתעניינות הזו ועל אף התחרות הקשה על דקות משחק, מרסלו היה ונשאר מחויב לריאל מדריד. בספרד מדווחים שלברזילאי אין שום כוונה לעזוב את המועדון שהפך אותו למי שהוא – וכל עוד ריאל תרצה בו, הוא ימשיך לעמוד לרשות הבלאנקוס.

מרסלו מחזיק כיום בחוזה עד קיץ 2022, כלומר לשתי עונות נוספות (מלבד העונה הנוכחית). העונה הוא זכה ל-1,495 דקות משחק ב-19 הופעות, לעומת פרלאן מנדי ששיחק כמעט 200 דקות יותר ב-22 הופעות בסך הכל.

 

[interaction id=”5e858f4d35122a47804b228b”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x