ריאל פועלת לרכישת קמאבינגה. מחירו המוערך: 50 מיליון יורו

קשר ראן בן ה-17 מבוקש על ידי מרבית המועדונים הבכירים באירופה, אבל במדריד מאמינים שמילה אחת של זידאן תספיק כדי לשכנעו להגיע לברנבאו. המאמן היה מעדיף את פוגבה, אבל רואה גם בו אופציה ראויה לחיזוק ותוספת גיבוי לקאסמירו

קורונה או לא, בריאל מדריד לא נחים לרגע וממשיכים לעבוד על בניית הקבוצה לשנים הבאות. לפי מספר דיווחים באירופה, הבלאנקוס עשו לאחרונה צעד קדימה במאבק על רכישתו של אדוארדו קמאבינגה.

שחקנה בן ה-17 של ראן מתופקד בעיקר בעמדת הקשר האחורי, ולמרות גילו הצעיר מאוד – כבר היום נחשב לאחד הכוחות העולים בתפקיד הזה. במדריד שוברים את הראש כבר תקופה בחיפוש אחר שחקן שיגבה את קאסמירו, ולא מן הנמנע שהמשך מדיניות רכש הצעירים תוביל לתוספת כוח גם בעמדה הכל כך נחשקת.

בניגוד לרכישות האחרונות שלה, בהן ריאל פעלה בשקט והנחיתה את השחקנים שהיא רוצה – הפעם צפויה לה תחרות קשה מאוד. לפי הדיווחים, לא מעט מועדונים מהטופ העולמי מגששים גם הם סביב הכישרון הצעיר, כשבראשם שמות כמו ליברפול, טוטנהאם וברצלונה.

למרות המאבק העיקש, במדריד מאמינים שכמו בלא מעט מקרים אחרים עם שחקנים צרפתיים – גם במקרה של קמאבינגה ישמש זינדין זידאן כאקס פקטור שמילה אחת שלו תטה את הכף לטובת הבלאנקוס. עם זאת, המאמן עצמו עדיין לא זנח לחלוטין את הפנטזיה להנחית בקבוצה את פול פוגבה. במידה ויבין שאין סיכוי שזה ייצא לפועל, עשוי זיזו לתת את האישור לרכישת אדוארדו הצעיר.

לפי ההערכות, מחירו של הכישרון צפוי לעמוד על 50 מיליון יורו. קבוצתו ראן פתוחה לנהל מו”מ לכל דורש, כשהביקוש הגדול והמאבק על שירותיו רק צפויים להטיב איתה בקביעת תו המחיר הסופי.

 

[interaction id=”5e9021971274500b7d37da5d”]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x