אנדריי לונין מועדף לשוער השני. לוקה זידאן ישוחרר מריאל

במידה ואלפונס אראולה יחזור לפסז’, האוקראיני נבחר על ידי הצוות המקצועי במדריד לתפקד כגיבוי לטיבו קורטואה. הצרפתי (ובנו של המאמן), שמסיים חוזה בסיום העונה, לא יחדש אותו ויחפש לעצמו קבוצה חדשה בקיץ

ריאל מדריד הכריעה: אם אלפונס אראולה לא יישאר בקבוצה, אנדריי לונין ישוב אליה ויתופקד בעונה הבאה כשוער השני. כך מדווחים בספרד.

לונין בן ה-21 הגיע למדריד בעונה שעברה על תקן אחד משוערי העתיד של הכדורגל העולמי. הוא יצא להשאלות לא מוצלחות בלגאנס וריאל ויאדוליד, בהן מיעט מאוד לקבל הזדמנויות. בחלון ההעברות של ינואר העבירה אותו ריאל לאוביידו מהליגה השנייה, שם הוא פותח בכל משחק וצובר ניסיון בכדורגל הספרדי.התכנית עבור לונין הייתה שימשיך להתפתח ולהתאקלם במדינה ובתרבות החדשה, במטרה להשאיל אותו שוב לקבוצה מהליגה הראשונה – הפעם גם בתקווה שישחק במדיה. אלא שתכניות לחוד ומציאות לחוד. במדריד מבינים שלמרות רצונו להישאר, אלפונס אראולה עשוי לעזוב בתום העונה עם סיום תקופת ההשאלה שלו מפסז’ – מה שישאיר חור בעמדת השוער השני. זו גם הייתה הנקודה בה הבלאנקוס היו צריכים להכריע האם לרכוש שוער חדש, או להסתמך על אחד השוערים הצעירים ששייכים למועדון.

דייגו אלטובה משמש כשוער השלישי בקבוצה, לצד תפקודו כשוער בקסטיליה. בהיעדרו מהקבוצה של ראול, ממלאים את מקומו חאבייר בלמאן המבטיח וטוני פידיאס שגם משחק עם קבוצת הנוער. מלבדם, לבלאנקוס יש גם את מוחא ראמוס שמושאל לבירמינגהאם ואת לוקה זידאן (הבן של) שמושאל לסנטנדר. ארבעת השמות הראשונים לא צפויים לשנות סטטוס בקרוב וימשיכו לנוע בין האקדמיה לבין השאלות כדי לצבור ניסיון. באשר לצרפתי, הוא מסיים חוזה בסיום העונה – ולפי כל הסימנים לא צפוי להאריך אותו. המשמעות: אחרי אנזו, לוקה יהיה בנו השני של זידאן שעוזב את ריאל.

ומי נשאר? אנדריי לונין, והוא גם מי שבריאל מדריד חושבים שיכול להיות שוער גיבוי מושלם לקורטואה. אמנם התכנית הייתה שיצבור ניסיון בקבוצה אחרת בליגה הבכירה, אבל אם הנסיבות יובילו לכך – הבלאנקוס לא יהססו ויצרפו את שוער נבחרת אוקראינה לסגל של זידאן כבר בעונה הבאה.

 
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x