סוכנו של מנדי: “אם לא הנגיף, אמבפה היה עובר לריאל בקיץ”

איבן לה מי, שמייצג את המגן הצרפתי, משוכנע שאילולא הקורונה כוכב פסז’ היה לובש את מדי הבלאנקוס בעונה הבאה: “אני מתקשה לראות מועדון שישלם עכשיו את העלויות שכרוכות בזה, אבל חושב שהוא יגיע אחרי היורו”

אם יש משהו שאוהדי ריאל מדריד מצפים לו בדריכות, הוא שהמועדון יעשה את הצעד הדרוש כדי להנחית בברנבאו את קיליאן אמבפה. לפי הסוכן הצרפתי, איבן לה מי, מתברר שהצעד הזה כבר נעשה.

“אם לא נגיף הקורונה הנוראי והבעיות הכלכליות שעוד יגיעו בעקבותיו, אני מאמין שהיינו רואים את אמבפה חותם בריאל מדריד בקיץ הקרוב”, הפתיע לה-מי, שמייצג בין היתר גם את פרלאן מנדי, בריאיון ל’מארקה’. “זה לא נראה שהוא מתכוון להאריך חוזה בפסז’ ונותרו לו רק עוד שנתיים שם, אבל אני מתקשה לראות מועדון שישלם עכשיו את העלויות שכרוכות ברכישה שלו”.“אם ניימאר שווה 222 מיליון יורו, קיליאן שווה 300”, הסביר הסוכן. “הוא צעיר ממנו וטוב כמוהו. הוא יהיה החלוץ הטוב בעולם ואני מאמין שהוא ירצה לשחק במועדון הטוב בעולם, שזה ריאל מדריד. הוא גם ירצה לשחק תחת אחד האלילים שלו, זינדין זידאן”.

לה מי מעריך שאמבפה לא יתקשה למצוא מקום בברנבאו: “צריכים לזכור שכיום אין תחרות גדולה בהתקפה של מדריד ויש צורך גדול בחיזוק בעמדה הזו. יש להם שחקן נהדר כמו בנזמה, אבל הוא מתקרב לשנותיו האחרונות בקריירה. כיום יש הרבה יותר תחרות בהתקפה של פסז’ מאשר במדריד, ואני משוכנע שקיליאן ימצא את מקומו בלי בעיות. השנה לא יהיו רכישות גדולות מדי בשוק כי אף אחד לא ירצה לעשות מהלכים משוגעים, אבל אני חושב שאמבפה יעבור לריאל אחרי היורו”.

הסוכן הצרפתי דיבר גם על המיוצג שלו במדריד, פרלאן מנדי: “זאת הייתה העברה מאוד קשה כי ליון לא רצתה למכור. הם רצו שהוא יישאר אצלם לפחות עוד עונה, בעוד במדריד לא רצו לשלם 48 מיליון יורו פלוס חמישה מיליון בבונוסים. המו”מ נמשך חודשים. ז’וני קלאפאט (הסקאוט של ריאל) וחוסה אנחל סאנצ’ס (מנכ”ל המועדון) עשו עבודה יוצאת דופן בשיחות”.

“זידאן מאוד אהב את פרלאן ורצה אותו בכל מחיר”, שיחזר לה-מי. “למרות כל הבעיות שהיו, הוא לא ויתר וזה היה סופר חשוב להצלחת השיחות – כי לפעמים מאמנים מתעייפים, לא רוצים להמשיך לחכות ומשנים את דעתם. לפרלאן היו גם הצעות לעבור ליובנטוס, נאפולי ואינטר, אבל מדריד זאת מדריד. כשהוא היה ילד היה לו פוסטר של זידאן בחדר. לא הייתה לו שום בעיה לחכות שהשיחות יושלמו”.

 

[interaction id=”5e393571b2603500af9d1be1″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x