עובדי מתחם ולדבבאס נקראו לחזור לעבודה ב-4 במאי

ריאל מדריד נערכת לשוב לפעילות, על רקע היציאה מהסגר בספרד. במועדון יתאימו את המתקנים לשמירה מקסימלית על היגיינה, כשהשחקנים ישהו בהם רק לצורך האימונים. לפי ההערכות, הליגה תחודש במהלך חודש יוני

קולות של חזרה לשגרה. ריאל מדריד הודיעה לעובדי מתחם ולדבבאס שעליהם לשוב לפעילות ביום שני ה-4 במאי, מה שככל הנראה יהפוך בהמשך ליום חידוש האימונים של הקבוצה. כך מדווחים בספרד.

לפי הדיווחים, כל עובדי המתחם – מאפסנאות, דרך אבטחה ועד חדר האוכל – התבשרו שהכדורגל הספרדי נע בזהירות לכיוון של חזרה לפעילות, שתענה על הדרישות של ימי הקורונה. בכך, המתקנים במתחם יותאמו לשמירה מקסימלית על היגיינה, כששחקני הקבוצה יתחככו כמה שפחות עם העובדים. למעשה, השחקנים צפויים לשהות במתחם לצורך האימונים בלבד – זאת כשלרוב היו נשארים לנוח בחדרים האישיים שיש לכל שחקן.

ההערכות בספרד הן שאם לא יהיו הפתעות בדרך, הליגה תחודש כבר במהלך חודש יוני בתקווה לסיים אותה עד תחילת אוגוסט. בכך יתפנה הלו”ז לחידוש העונה האירופית, עם שלבי ההכרעה בליגת האלופות והליגה האירופית.

למרות הרצון הגדול לחזור לפעילות, הכל נעשה תוך שמירה על סדר פעולות ברור כשבריאות השחקנים והעובדים נמצאת בעדיפות עליונה. מנהלת הליגה כבר ביקשה לקבל רשימות מפורטות של כל שחקני ואנשי הצוות בכל מועדון, לטובת ניהול פרוטוקול של בדיקות קורונה שיתבצעו באופן תדיר למניעת התפרצות נוספת.

 

[interaction id=”5e85aacce3c73fe68d09da0f”]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x