מרסלו: “לא אעזוב את ריאל, וחושב שהיא לא תעזוב אותי”

המגן הברזילאי ניצל את משבר הקורונה כדי לעלות לשיחת אינסטגרם עם פאביו קנבארו ולענות על כל השאלות: הכישרונות בקבוצה, האיכויות של זידאן, השמועות על יובנטוס, המשך דרכו במדריד והמחשבות על העתיד

ברקע משבר הקורונה, שחקנים רבים מנצלים את ההזדמנות כדי לערוך שיחות מסקרנות ברשתות החברתיות לעיני כולם. כך עשו גם פאביו קנבארו ומרסלו, כשהברזילאי ענה בכנות על כל השאלות על העבר, ההווה – והעתיד.

אדן הזאר
“הוא שחקן מהטופ. המהירות בה הוא עושה דברים מבדילה אותו מאוד מהאחרים. הוא נפצע פעמיים באותה הרגל וזה היה מבאס. אני חושב שעכשיו הוא במצב טוב ויחזור אלינו”.ויניסיוס ג’וניור
“ויני פשוט התפוצץ. יש לו דריבל מדהים. ממש רואים שהוא בא מהקטרגל, עם מהירות והכדור שדבוק לו לרגל. הוא מזכיר לי את רוביניו, אבל הרבה יותר מהיר”.

רודריגו
“הוא בחור רגוע. תמיד רגוע. זה נראה כאילו הוא משחק כבר עשר שנים. הוא ממש אינטליגנט. אני אומר גם לו וגם לויני שהם צריכים להיות רגועים, הזמן שלכם עוד יגיע. עכשיו תנו את הכדור לבנזמה שמבקיע שערים, וזהו זה”.

הגיבור שלו
“בכל פעם שאני מדבר עם רוברטו קרלוס, אני עדיין מתרגש ממש. הוא האליל שלי. מאז שהתחלתי לשחק בכדור, תמיד שמתי לב אליו. כל הזמן חשבתי לעצמי איך הוא מצליח לעלות ולרדת באגף כל כך הרבה פעמים?”.

כריסטיאנו או מסי?
“אי אפשר לומר מי טוב יותר. אני שיחקתי עם כריסטיאנו עשור והמוטיבציה שהוא נותן לך על המגרש היא משהו ייחודי. מדהים איך הוא מקפיץ אותך. מסי יכול להבקיע שער משום מקום”.

זינדין זידאן
“אנשים חשבו שיהיה בלתי אפשרי עבורו לנהל את חדר ההלבשה של ריאל מדריד עם כל הכוכבים הגדולים, אבל הוא עשה עבודה מדהימה. כשהוא נכנס לתפקיד בפעם הראשונה הקבוצה הייתה בתקופה מאוד קשה. אבל בעבודה קשה, צניעות והבנת השחקנים, הוא עזר לנו להשיג את כל מה שהשגנו. וזה מבלי לשכוח את העבודה שעשו לפניו. גם אנצ’לוטי עשה עבודה טובה איתנו”.

סרחיו ראמוס
“הייתי מאוד צעיר כשראיתי אותו משחק בפעם הראשונה, אבל היה ברור כבר אז שהוא מנהיג גדול. ראיתי אותו צומח לאורך השנים וידעתי שהוא יהיה מוביל פנטסטי”.

המשך הדרך
“אני לא רוצה לעזוב את ריאל ואני חושב שגם ריאל לא תעזוב אותי. טוב לי מאוד מאז שהגעתי למדריד עם המשפחה שלי. אני כאן כבר הרבה זמן וזאת תקופה מופלאה”.

השמועות על יובנטוס
“אני חושב שזה דבר טוב אם קבוצות אחרות מתעניינות בי, אבל אני לא יודע אם יובנטוס היא אחת מהן. לפני שנתיים דיברו שחתמתי שם ושלבשתי את החולצה של יובה, כי לא יכולתי לחיות בלי כריסטיאנו… אנשים ממציאים הרבה דברים”.

העתיד
“הגיל מתגנב אליך. אני אהיה בן 32 בקרוב. יש לי כמה דברים בראש. אני אוהב לעבוד. אני לא יודע אם אעבוד ישירות בכדורגל. לא ידוע אם יש לי את האישיות הדרושה כדי להיות מאמן. אבל תמיד היה לי משהו בראש. עברתי הרבה דברים בברזיל כשהייתי בן 15. ראיתי סוכנים אומרים דברים לאבות על הילדים שלהם, ‘אני אעשה לך ככה, אני אתן לך ככה’, ובסוף הילד נשכח לאורך הדרך כי הסוכן דואג רק לכסף שלו. הם באמת סיבכו הרבה ילדים כי חשבו על הכסף, במקום על לעבוד עם הילד כדי שיגיע לאנשהו. אני רוצה לעבוד כדי לעזור לילדים האלה, זה בעיקר מה שאני רוצה לעשות”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x