קורטואה: “לא יהיה הוגן לעצור את העונה ולהכריז על אלופה”

שוער ריאל מדריד מרוצה מהתכנית לחזור למגרשים: “אנחנו רחוקים שתי נקודות מברצלונה ויכולים לזכות באליפות. הוכחנו שאנחנו קבוצה טובה יותר מהם. אם יפסיקו את הליגה, עדיף שלא תהיה אלופה בכלל”

טיבו קורטואה שמח מחזרת קבוצות הליגה לפעילות, על רקע היציאה מהסגר בספרד. בריאיון לטלוויזיה הבלגית, שוער ריאל מדריד דיבר על מאבק האליפות שטרם הוכרע ועל התרחישים האפשריים להשלמת העונה.

“אנחנו רחוקים שתי נקודות מברצלונה ויכולים לזכות באליפות. אם בספרד יחליטו לבטל את העונה ולהעניק את התואר לברצלונה, זה יהיה בעיניי מעשה לא הוגן”, הבהיר קורטואה. “סיימנו איתם בתיקו במשחק אחד וניצחנו את המשחק השני, כך שהוכחנו שאנחנו קבוצה טובה יותר מהם”.“אליפות מבוססת על כל המשחקים שמשוחקים. נותרו עוד 11 מחזורים, כך שמאוד מוקדם להכריע את זהות האלופה. אם צריכים לבחור אלופה מבלי לסיים את העונה, עדיף פשוט שלא תהיה אלופה בכלל”, המשיך השוער.

“במקרה של ליברפול באנגליה זה שונה ואני יכול להבין את זה, כי אני כבר לא יודע איזה פער הם פתחו מהמקום השני”, הוסיף טיבו. “אבל בספרד אני רוצה שנשלים את העונה”.

קבוצות הליגה חוזרות בימים אלה לפעילות אחרי קרוב לחודשיים של סגר. לפי התכנון של מנהלת הליגה, המשחקים יחודשו באמצע יוני ויושלמו בתוך חודש.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x