קמאבינגה: “נראה מה יקרה איתי רק בסיום העונה”

קשר ראן, שלפי הדיווחים נמצא בראש סדר העדיפויות של ריאל מדריד לקראת חלון ההעברות, מודה שעתידו לא פתור: “אני נותן להורים ולסוכנים שלי להתעסק בזה. כשתסתיים העונה נדבר על זה”

אדוארדו קמאבינגה רק בן 17, אבל כבר נחשב למי שלפחות מתוכנן להיות יורשו בעתיד של קאסמירו במרכז השדה של ריאל מדריד. על רקע הדיווחים שמקשרים אותו למעבר לבירת ספרד כבר בחלון ההעברות הקרוב, הכישרון הצעיר התייחס בריאיון בצרפת לשמועות סביבו ולנושא עתידו.

“בכנות, אני לא חושב יותר מדי על השמועות האלה. ברור שנחמד שמועדונים גדולים מתעניינים בי, אבל אני לא מתעניין בזה יותר מדי. בייחוד בגלל שטוב לי בראן. נראה מה יהיה”, הודה קמאבינגה.

“כל מה שקשור בענייני מו”מ לאורך העונה לא מעסיק אותי. כשהעונה נפתחת, אני מתרכז אך ורק בכדורגל. אני נותן להורים ולסוכנים שלי להתעסק בזה ואנחנו מדברים על זה יחד בסיום העונה כשיש צורך. נראה מה יקרה איתי בסיום העונה”.

“אני לא קורא יותר מדי מה שכותבים עליי, אבל אי אפשר להימנע מזה. לפעמים אני סתם גולש ברשתות החברתיות ורואה דברים שחברים שולחים לי”, התייחס קמאבינגה לבאזז העצום סביבו. “הייתה פעם במשחק גביע, ששחקן מהקבוצה היריבה אמר לי ‘אנחנו חייבים להחליף חולצות לפני שאתה עובר לריאל מדריד’. באותו הרגע לא הייתי במצב רוח של בדיחות כי בדיוק הודחנו, אבל אחר כך נזכרתי בזה וזה הצחיק אותי”.

קמאבינגה הצעיר, קשר אחורי שנחשב לדבר הגדול הבא בעמדה הנדירה הזו, מחזיק בחוזה עד 2022 בראן. לפי חלק מהפרסומים, הוא נתן את מילתו שבמידה והקבוצה תעלה לליגת האלופות – הוא יישאר בשורותיה עונה נוספת. בשל סיום העונה הכפוי על רקע הקורונה, ראן הבטיחה את מקומה באלופות – מה שמעורר שאלות לגבי עתידו של השחקן. ההצהרות כעת, לפיהן עדיין לא החליט, פותחות מחדש את הדלת לקראת מעבר אפשרי למדריד.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x