אביו של יוביץ’: “הוא מדוכא. לא ציפינו לפציעה כזאת”

משפחתו של החלוץ הסרבי בהלם מהבשורות על שבר בכף רגלו, שישבית אותו מפעילות בשבועות הקרובים: “זה נוראי. הוא עבד כדי להיות הכי טוב שהיה, ועכשיו זה קרה”. לפי ההערכות, הוא לא ישוב לאימונים לפני יולי

לוקה יוביץ’ לא מאמין שזה קורה לו. אחרי חודשיים של סגר, הוא התרגש כמו כולם להיקרא חזרה לאימונים במתחם ולדבבאס ועבד קשה בביתו כדי להרשים את זינדין זידאן. אולי אפילו עבד קשה מדי.

לאחר שחזר למדריד ועבר בדיקות, אובחן אצל יוביץ’ שבר בכף רגלו – שישבית אותו מפעילות לשבועות הקרובים. ההערכות האופטימיות מדברות על היעדרות לפחות עד חודש יולי. וכך, ברגע אחד, כל החלומות על קאמבק מדהים במדי הבלאנקוס – קיבלו דחייה ארוכה.“לוקה מדוכא וקצת מפוחד. זה נוראי”, סיפר אביו של השחקן בריאיון. “היינו מופתעים מהחדשות על הפציעה. לא ציפינו לזה”.

“הוא התאמן בבית בבלגרד, עקב אחרי תכנית האימונים שהוא קיבל מהמועדון. במהלך אחד האימונים הוא הרגיש כאב ברגל. מי היה יכול לחשוב שזה משהו רציני?“, התפלא האב המודאג.

“לוקה התאמן כדי להיות הכי טוב שהיה, ועכשיו הדבר הזה קרה. אנחנו עדיין לא יודעים כלום כי יש עוד צורך בבדיקות נוספות, אחריהן נבין כמה זמן הוא ייעדר”, הוא סיכם.

גם אחרי שיתאושש מהפציעה, יוביץ’ יזדקק ל’תקופת הכנה’ דומה לזו שיעברו יתר השחקנים בשבועות הקרובים. המשמעות היא שגם אם יהיה כשיר מבחינה בריאותית, הוא יצטרך עוד שבועיים-שלושה של עבודה עם הסגל כדי לחזור לכושר משחק מתאים. במילים אחרות, במקרה הטוב הסרבי יחזור לעמוד לרשותו של זידאן רק במחזורי הסיום של העונה.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x