פראן טורס הוצע לריאל, שטרם הגישה הצעה לולנסיה

הקיצוני הספרדי בן ה-20 מסרב להאריך חוזה בקבוצתו. סוכנו הציע אותו למספר מועדונים ובהם גם הבלאנקוס ממדריד, שעוקבים אחריו מקרוב כבר תקופה ארוכה. עם זאת, במועדון עדיין לא החליטו אם לנסות ולצרפו

סוכנו של פראן טורס הציע אותו לריאל מדריד, שטרם הגישה הצעה לולנסיה. כך מדווחים בספרד.

לפי הדיווח ברדיו ‘קאדנה סר’, הקיצוני בן ה-20 מסרב להאריך חוזה בקבוצתו – שאחרי שלוש הצעות חוזה שונות, החליטה להפסיק ולנסות. זאת כשהוא נכנס בקרוב לעונתו האחרונה בחוזה הנוכחי. בהמשך לזה, סוכנו של טורס הציע אותו למספר מועדונים אחרים לקראת חלון ההעברות הקיצי – ביניהם באיירן מינכן, אתלטיקו מדריד וכאמור גם ריאל מדריד.למעשה, ריאל מדריד עוקבת אחרי פראן טורס כבר קרוב לשלוש שנים. הבלאנקוס אף שלחו נציגים שיצפו בו במונדיאל הנוער, שנערך בהודו באוקטובר 2017 – אך נתקלו בשמירה הדוקה מצד אנשי ולנסיה, שחששו מפני מחטף של הכישרון הצעיר.

פראן טורס הוא אחד השחקנים המסקרנים ביותר בדור העתיד של נבחרת ספרד ולפי הדיווחים, בחוזה שלו קיים סעיף שחרור על סך 100 מיליון יורו. בריאל, שלא הפסיקו להתעניין בו, נרתעו מהסעיף הגבוה – אך חוסר הרצון של הספרדי לחדש חוזה בולנסיה טורף את הקלפים. ההערכה היא שאם יינתן לו תו מחיר הגיוני יותר, בוודאי בחסות משבר הקורונה, במדריד ינסו לצרף את טורס לשורות המועדון.

 

[interaction id=”5ebcfe43d2ea630960c400a1″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x