מאמינה בסגל הקיים: ריאל לא תמהר לרכוש את האלנד

במועדון מעריכים מאוד את החלוץ הנורבגי וממשיכים לעקוב אחריו, אבל הצוות המקצועי משוכנע שההתקפה הנוכחית מספיק טובה ולא זקוקה לחיזוק. לוקה יוביץ’ יקבל הזדמנות נוספת להוכיח שהוא שווה מקום במדי הבלאנקוס

למרות כל הדיווחים מסביב בתקשורת, מסתמן שבמציאות דברים נראים מעט אחרת – וריאל מדריד צפויה לחכות עם החתמת ארלינג האלנד לפחות עד הקיץ הבא.

במדריד מעריכים מאוד את החלוץ הנורבגי בן ה-19, אבל חושבים שזה עדיין מוקדם להנחית אותו בסנטיאגו ברנבאו – הן מבחינתו והן מבחינת המועדון. הצוות המקצועי מאמין בחלק הקדמי הקיים ולא מעוניין לבצע שינויים מהותיים, כשמי שמקבל את עיקר האמון הוא לוקה יוביץ’, שיקבל הזדמנות נוספת להוכיח שהוא שווה מקום בריאל.משבר הקורונה גרם לחישוב מסלול מחדש מצד כל מועדוני הספורט בעולם, כשבמדריד בוחנים שוב כל צעד בשוק ההעברות. כשבאופק קיימת המטרה העיקרית להחתים את קיליאן אמבפה, במועדון מניחים שאין טעם לשלם עשרות מיליוני יורו כעת על חלוץ נוסף – בייחוד כשכאמור קיים אמון באלה הקיימים.

אחרי עונת ההתאקלמות במדריד, ההערכה היא שיוביץ’ יסתגל ויקבל דקות משמעותיות יותר בעונה הבאה. במקביל, ויניסיוס ורודריגו הצעירים ממשיכים להתפתח, כשגם אדן הזאר צפוי לתפוס מקום יותר משמעותי אחרי סדרת הפציעות שחווה – כנ”ל לגבי מרקו אסנסיו שהתאושש מהפציעה הקשה. הצירוף של כל השמות האלה, לצד אלה של כרים בנזמה, גורם לצוות המקצועי להיות רגוע מבחינת החלק ההתקפי של הקבוצה לשנה הקרובה.

במקביל, במועדון עדיין מחכים לראות מה יקרה עם שחקנים שעתידם בסימן שאלה ובהם מריאנו דיאס, גארת’ בייל, לוקאס ואסקס וברהים דיאס. ההערכה היא שמרביתם יעזבו, בין אם באופן קבוע ובין אם בהשאלות, אבל מי מהם שיישאר – יוסיף לעומק של החלק הקדמי ורק מחזק את הנחת העבודה שאין צורך ברכש נוסף לעמדות האלה.

 

[interaction id=”5ec37d7ad2ea63ebe8c40417″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x