ריאל השיקה את גביע הסולידריות בשיתוף באיירן ואינטר

שלושת מועדונים הענק ייקחו חלק בשלושה משחקי צדקה לגיוס כספים, שייתרמו לטובת שירותי הרפואה בספרד ובאיטליה. זאת על רקע משבר הקורונה שהיכה בעוצמה בשתי המדינות. המשחקים צפויים להתקיים בשנה הבאה, לאחר חזרת הקהל ליציעים

ריאל מדריד השיקה רשמית את “גביע הסולידריות”, טורניר הצדקה לגיוס כספים על רקע משבר הקורונה. לטורניר שותפות גם באיירן מינכן ואינטר מילאנו.

הטורניר צפוי להיערך במהלך השנה הבאה, לאחר שתורשה חזרתם של אוהדים ליציעים, והוא יפגיש בין שלוש הקבוצות בשלושה מוקדים – מדריד, מילאנו ומינכן. התאריכים הסופיים ייקבעו לאחר פרסום לוח המשחקים הרשמי של כל קבוצה בעונה הבאה.כל הקבוצות ישחקו אחת נגד השנייה: ריאל תארח את אינטר בסנטיאגו ברנבאו, אינטר תארח את באיירן בסן סירו ובאיירן תארח את ריאל באליאנץ ארנה. ההכנסות מכל המפגשים יועברו כתרומה לשירותי הרפואה בספרד ובאיטליה, שתי המדינות שספגו את המכה הקשה ביותר באירופה מנגיף הקורונה.

בכל משחק, המועדון המארח יזמין כאורחי כבוד נציגים של הצוותים הרפואיים במדינה שממשיכים להיאבק כנגד הנגיף. בעזרת הטורניר והתרומות שיגויסו, המועדונים רוצים להביע את הסולידריות כלפי הגיבורים של המשבר – צוותי הבריאות והרפואה.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x