זידאן: “ניתן הכל כדי לזכות בתארים, זה הדנ”א שלנו”

מאמן ריאל מדריד התראיין לאתר הרשמי אחרי החזרה לאימונים: “שמח לעבוד שוב עם השחקנים אחרי 60 יום”. על מצב הקבוצה: “היא נראית לי הרבה יותר טוב, כולם בכושר טוב”. על הציפיות מהעונה: “מתכוננים כדי לסיים אותה בצורה חזקה”

אחרי חודשיים ממושכים של סגר ביתי, ריאל מדריד חזרה למתחם ולדבבאס וממשיכה לעבוד במסגרת ‘טרום העונה’ לקראת חידוש הליגה בחודש הבא.

בין אימון לאימון, המאמן זינדין זידאן התראיין לאתר הרשמי של המועדון והתייחס לחזרה לפעילות ועל המשך העונה.“השבוע הזה היה טוב מאוד כי אנחנו יכולים לעבוד יותר, אמנם בקבוצות קטנות – אבל יכולים לעשות יותר עבודה טקטית, פיזית, טכנית… הקבוצה נראית לי השבוע הרבה יותר טוב והשבוע הבא יהיה אפילו טוב יותר“, אמר זידאן.

“השחקנים מקווים לחזור ולשחק שוב. אנחנו צריכים לחשוב חיובי כי היה לנו המזל לחזור לעבוד, להיות כאן על הדשא. השחקנים מגיעים בגישה שהם צריכים להוציא את המירב מזה, ליהנות מזה”, המשיך המאמן. “נותרו לנו עוד 11 מחזורים ואנחנו מתכוננים כדי לסיים את העונה בצורה טובה וחזקה. בסופו של דבר, העניין החשוב ביותר הוא לתת הכל כדי לזכות במשהו. זה הדנ”א של המועדון הזה, לנסות ולזכות בתארים“.

 

 

“אני שמח לעבוד שוב עם השחקנים, זה מה שחשוב אחרי 60 יום. כולנו שמחים לחזור למתחם ולדבבאס. ישבנו על תכנית עבודה יחד עם מאמני הכושר, והשחקנים שמחו לפחות לעשות משהו בבית. הם עבדו כמו שצריך ולכן הם בכושר כל כך טוב עכשיו כשהם חזרו, וזה מאוד חשוב. הם שמחים לחזור לאימונים, להיות יחד וליהנות ממה שהם אוהבים לעשות – לשחק כדורגל”, סיכם זיזו.

לפי התכניות של מנהלת הליגה, העונה תחודש באמצע יוני וצפויה להסתיים עד סוף חודש יולי – כשבאוגוסט יצפה לקבוצה גומלין שמינית גמר ליגת האלופות מול מנצ’סטר סיטי. אחרי כל כך הרבה זמן בלי כדורגל, צפוי לנו קיץ חם ולוהט – והפעם גם על המגרש.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x