אנצ’לוטי בריאיון: “ריאל זה המועדון הטוב ביותר בעולם”

האיטלקי התראיין לרשת ‘סקיי’ והתייחס גם לתקופה שלו במדריד: “אני חושב שכל מאמן חייב לעבור שם פעם אחת בחיים”. על זידאן: “שינה את הדרך בה אני מסתכל על כדורגל”. על ראמוס: “תמיד היה ברמה הגבוהה ביותר במשחקים חשובים”

למרות התקופה הקצרה שלו בה, קרלו אנצ’לוטי ייזכר תמיד כאחד המאמנים האהובים ביותר על אוהדי ריאל מדריד. כעת, בריאיון לרשת ‘סקיי’ הוא גם מודה שמצדו – מדובר בחוויה בלתי נשכחת במועדון הטוב בעולם.

התקופה בריאל
“אני חושב שכמאמן, אתה חייב לאמן את ריאל מדריד פעם אחת בחייך. העברתי שם שנתיים וזאת הייתה חווייה בלתי נשכחת מבחינתי. אני חושב שריאל מדריד זה המועדון הטוב בעולם בגלל התדמית שלהם מחוץ לספרד. בכל מקום שאתה הולך אליו, בכל מדינה, תמיד יש אנשים שרוצים לראות אותך ולעודד את הקבוצה. זה מועדון עם ארגון בטופ העולמי, מתחמי אימונים פנטסטיים וקבוצה נהדרת שהייתה כשהגעתי לשם”.

הדסימה
“כשהגעתי למועדון היו כמה בעיות. העובדה שהם לא זכו בליגת האלופות במשך 12 שנים הייתה אובססיה בשבילם, כי ריאל מדריד הייתה רגילה לזכות בהמון גביעי אירופה. היה לי מזל שזכיתי בתואר הזה בשנה הראשונה”.

לאמן את זידאן
“הוא שינה את הדרך בה אני מסתכל על כדורגל. לפני שהגעתי לאמן את יובנטוס הייתי כל כך מרוכז במערך 4-4-2, ושיניתי את זה עם זידאן. רציתי להציב אותו בעמדה הטובה ביותר בשבילו ולגרום לו להרגיש בנוח על המגרש”.

לאמן את כריסטיאנו וראמוס
“אתה לא צריך לתת יותר מדי הוראות הגנתיות לשחקנים כמו כריסטיאנו רונאלדו, שמסוגל להבקיע בכל משחק. גם לסרחיו ראמוס הייתה איכות פנטסטית. אני חושב שהאיכות העיקרית שלו לא נמצאת בטקטיקה או טכניקה, אלא באופי ובאישיות שלו. ביכולת שלו לדרבן את האנשים שסביבו. ברגעים המכריעים, ראמוס היה מאוד משמעותי למטרה הזאת. הוא תמיד היה ברמה הגבוהה ביותר כשהמשחק היה חשוב”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x