קרוס: “הקבוצה שתתאקלם הכי טוב בלי קהל היא זו שתצליח”

קשר ריאל מדריד מתכונן למציאות החדשה: “נחכה ונראה איך זה לשחק מול יציעים ריקים”. על החזרה לאימונים עם הקבוצה: “זה מרגיש הרבה יותר טבעי ואנחנו אוהבים את זה יותר”. על המפגש מול אייבר: “עובדים קשה כדי להגיע למשחק הראשון בכושר הטוב ביותר”

אחרי כמעט שלושה חודשים בלי כדורגל, ריאל מדריד ממשיכה בהכנות לקראת חידוש העונה באמצע החודש. ימים ספורים לפני שהקבוצה חוזרת למגרשים, טוני קרוס התראיין לאתר הרשמי של המועדון והתייחס למספר נושאים.

החזרה לאימונים בולדבבאס
“הרבה יותר טוב להתאמן עם החברים. זה מרגיש הרבה יותר טבעי ואנחנו אוהבים את זה יותר. לאורך השבועות שהעברנו בבית בקושי נגענו בכדור. יכולנו לעבוד בעיקר על עניינים פיזיים בבית, אבל לא עם הכדור. הדבר החשוב הוא שחזרנו להתאמן עם הכדור ולעשות את זה הרבה”.מתכוננים לליגה
“אנחנו עובדים קשה באימונים כדי להגיע למשחק הראשון בכושר הטוב ביותר (מול אייבר, 14 ביוני). אנחנו לא יכולים לעשות יותר מזה. המצב הזה זהה עבור כולם. אנחנו צריכים להתאמן טוב על הכושר, על התחושות שלנו עם הכדור ועל איך שאנחנו משחקים כקבוצה. אנחנו מתאמנים לקראת 11 המשחקים שנותרו לעונה. זאת הפעם הראשונה שנשחק בלי האוהדים, אז נראה איך זה לשחק מול יציעים ריקים. הקבוצה שתתאקלם הכי טוב למצב הזה בלי קהל, תהיה זו שתצליח”.

שלוש שנים לדואודסימה
“יש לי המון זיכרונות טובים. ניצחנו 1:4 בגמר ההוא נגד יובנטוס. המחצית השנייה הייתה אחת הטובות ביותר שלי בשש השנים שלי בקבוצה. זאת הייתה הזכייה השנייה ברציפות אחרי מילאנו, לילה שלנצח נזכור אותו”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x