לא מוותרת: ריאל מגבירה את המאמץ לרכישת קמאבינגה

לפי דיווחים בצרפת, הבלאנקוס חוששים לאבד את הקשר המוכשר ובימים האחרונים מפעילים לחץ על קבוצתו ראן כדי להגיע לעסקה עוד בקיץ הקרוב. לא מן הנמנע שהוא יירכש ויעבור למדריד רק בעוד שנה

ריאל מדריד לא משחררת מאדוארדו קמאבינגה. לפי הדיווחים בצרפת, הבלאנקוס מגבירים בימים האחרונים את המאמצים במו”מ על רכישתו של הקשר הצעיר, במטרה לסגור עסקה כבר בקיץ הנוכחי.

לפי רשת RMC, הנחשבת למקור אמין, במדריד מסרבים לוותר על סגירת עסקה בקרוב מתוך חשש שאם יחכו שנה – הם עלולים לאבד את קמאבינגה למועדון אחר. לשם כך, בדיווח נטען שהבלאנקוס יהיו אפילו מוכנים להעלות את סכום התשלום לאיזור 70 מיליון יורו.רק לאחרונה התבטאו ראשי ראן באופן פומבי שהם לא מתכוונים לשחרר את קמאבינגה בקרוב, בטח ובטח לאור העובדה שבעונה הבאה הקבוצה תשחק בליגת האלופות – והקשר בן ה-17 הוא בורג משמעותי מאוד שלא ימהרו לוותר עליו. בהמשך לזה, במדריד מתגבשת גם הצעה למתווה בו קמאבינגה יחתום כעת בריאל – אבל יישאר בראן להשאלה של עונה נוספת, כך שיעבור לספרד רק בקיץ הבא.

אדוארדו קמאבינגה הוא אחד הכישרונות המדוברים ביותר כיום בכדורגל הצרפתי ומתופקד כקשר אחורי, שמסומן להפוך לאחד הגדולים בעמדה הזו בשנים הבאות. מבחינת ריאל מדריד, הקשר הצעיר מיועד להיות יורשו המושלם של קאסמירו בתפקיד. בדיוק בגלל זה הבלאנקוס לא מרימים ידיים וממשיכים להתאמץ, כדי להבטיח שלא יחמוק.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x