מודריץ’ בריאיון: “יש לי עוד שנתיים, רוצה לפרוש בריאל”

הקשר הקרואטי יחגוג 35 בספטמבר הקרוב וכבר מכין את הקרקע לקראת סיום הקריירה במדי הבלאנקוס: “זה כמובן תלוי גם במועדון”. על אמבפה: “הוא צריך לעבור לקבוצה שלא זוכה כל כך בקלות באליפות”

הכדורגל אמנם חזר למגרשים, אבל עדיין נותרו ספיחי ראיונות בתקשורת שהעניקו השחקנים בזמן ימי הסגר. אחד מהראיונות האלה הוא זה של לוקה מודריץ’, שהתראיין ל’גאזטה דלו ספורט’ האיטלקי והתייחס למספר נושאים.

המשך הקריירה
“אני בטוח שאני יכול לשחק ברמות הגבוהות לפחות עוד שנתיים. אני רוצה לפרוש במדי ריאל מדריד. זה כמובן תלוי גם במועדון”.המועמדות לליגת האלופות
“אני חושב שפסז’ מועמדת, אפילו שהיא לא תשחק עד אוגוסט. קל גם להגיד ברצלונה ובאיירן מינכן. אני חושב שגם צריכים להיות זהירים לגבי אתלטיקו, וכמובן שבין המועמדות תהיה גם זו שתעבור את המפגש בין ריאל לסיטי”.

כריסטיאנו רונאלדו
“הוא אחד הגדולים בתולדות המשחק. כריסטיאנו תמיד רוצה לנצח, הוא החדיר בנו מוטיבציה וגרם לנו להגיב. יש לו לב ענק והוא תמיד שם כדי לעזור למי שצריך”.

קיליאן אמבפה
“יש לו הכל, אבל אני חושב שכדי לעשות קפיצה באיכות הוא צריך לעבור לליגה שבה הקבוצה לא תזכה כל כך בקלות באליפות. אני גם רואה פוטנציאל גדול בוינייוס, ואני אוהב גם את דה ברוינה וסטרלינג”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x