בהולנד מעריכים: ריאל יורדת מעסקת ואן דה בייק

הכל כבר היה סגור עם תו מחיר של 50 מיליון יורו, אבל משבר הקורונה אילץ את הבלאנקוס לחשב מסלול מחדש. ההעדפה כעת היא להתמקד בהחתמת קמאבינגה, כשקשר אייאקס נדחק הצידה. גם עונת הפריצה של ואלוורדה ואודגור השפיעה על ההחלטה

דוני ואן דה בייק היה בדרך הבטוחה לריאל מדריד, אך כעת נראה שהסיכוי שהמעבר יושלם שואף לאפס. כך מעריכים בהולנד.

ולנטין דריסן, מבכירי הפרשנים בהולנד ואחד מעורכי מדור הספורט של ‘הטלחרף’, לא רואה מצב שהקשר הצעיר יגיע למדריד: “ריאל יורדת ממנו. הסיכוי שהעסקה תצא לדרך קלוש. הכל כבר הוסכם, עם תו מחיר של 50 מיליון יורו. למעשה, העסקה הייתה סגורה. הדבר היחיד שהיה חסר הוא הבדיקות הרפואיות של דוני”.במדריד בהחלט התרשמו מאוד מקשר נבחרת הולנד וסימנו אותו כמטרת רכש בעדיפות עליונה, כשבקיץ שעבר הוא היה זה שדחה את המעבר כדי להישאר עוד עונה באייאקס. בזמן שחלף הנסיבות השתנו, וכעת נראה שהדחייה תהפוך לביטול.

משבר הקורונה טרף את הקלפים מבחינה כלכלית ואילץ את הבלאנקוס לחשב מסלול מחדש באשר לעסקאות הקרובות. באף מועדון לא צפוי קיץ עמוס רכש, בשל חוסר הוודאות לגבי מצב השוק. לכן, בריאל נערכים לחתום רק על עסקאות שמסתמנות כהכרחיות – דוגמת אדוארדו קמאבינגה, שמסומן כיורשו של קאסמירו בקישור האחורי.

במקביל, עונת הפריצה שרושמים פדריקו ואלוורדה במדי הבלאנקוס והמושאל מרטין אודגור בסוסיאדד הפחיתה את הצורך המיידי ב-ואן דה בייק. כיאה לשחקן חדש במדריד, בין כה וכה ההולנדי היה מתקשה לפלס את דרכו להרכב – בטח ובטח אם מצרפים לכך עוד שני שחקני קישור צעירים שרושמים עונה פנטסטית ומציתים את הדמיון לעתיד.

 

[interaction id=”5ee860bfd17a33e09f92d577″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x