ריאל מכרה את חאבי סאנצ’ס לויאדוליד תמורת 5 מיליון יורו

הבלם הצעיר היה מושאל לאורך העונה, ולמרות שלא הרבה לשחק בעקבות פציעות – יעבור באופן קבוע לקבוצה שנמצאת בבעלות רונאלדו הברזילאי.

חאבי סאנצ’ס, מי שהיה קפטן קסטיליה ואף ערך מספר הופעות במדי הקבוצה הבכירה של ריאל מדריד, עוזב רשמית את המועדון ונמכר לויאדוליד תמורת כ-5 מיליון יורו.

הבלם הספרדי בן ה-23 סומן כאחד מבכירי הבוגרים של אקדמיית ריאל מדריד בשנים האחרונות, אך התקשה למצוא מקום בקבוצה הבוגרת. מהסיבה הזו הוא הושאל בקיץ שעבר לויאדוליד, קבוצתו של רונאלדו הברזילאי, במטרה שיצבור דקות משחק משמעותיות וימשיך בתהליך התפתחותו.אלא שכבר בתחילת העונה סבל סאנצ’ס מפציעה קשה בקרסול, שהשביתה אותו לתקופה ממושכת. למעשה, את הופעת הבכורה הרשמית שלו בויאדוליד הוא ערך רק לקראת סוף ינואר במסגרת ההפסד בגביע לטנריפה בסיבוב השלישי. בתחילת השבוע הוא עלה כמחליף ל-2 דקות, במה שהייתה הופעת הבכורה שלו בליגה במדי קבוצתו.

למרות הפציעה הקשה וההיעדרות הממושכת מהמגרשים, בויאדוליד ראו בסאנצ’ס את הפוטנציאל שחזו לו גם במדריד – והחליטו להפוך את ההשאלה להעברה קבועה. בריאל הסכימו לעניין והצדדים הגיעו להבנות תמורת סכום המוערך ב-5 מיליון יורו.

לפי מה שמסתמן, אין סעיף רכישה בחזרה בהסכם ההעברה – אבל ריאל תקבל אחוזים ממכירה עתידית.

שיהיה בהצלחה!
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x