רשמית: הגומלין בין ריאל מדריד לסיטי יתקיים ב-7/8 באוגוסט

אופ”א תנסה לשמור על הביתיות במשחקים שנותרו להכרעת שלב שמינית גמר ליגת האלופות, אך תקבל החלטה סופית רק במהלך יולי כשתמונת המצב הבריאותית תהיה ברורה יותר. במידה ולא יתאפשר, המפגשים יועברו לאיצטדיון נייטרלי

ריאל מדריד תשחק את גומלין שמינית גמר ליגת האלופות מול מנצ’סטר סיטי באיצטדיון האתיחאד שבאנגליה ב-7/8 באוגוסט, כל עוד הקורונה תאפשר זאת. כך מסתמן בתום יום דיונים מיוחד באופ”א.

בהתאחדות האירופית נדרשו לקבל החלטות לקראת חידוש העונה בליגת האלופות, כשעל הפרק הייתה גם האפשרות לערוך את כל משחקי הגומלין שנותרו בשמינית הגמר באיצטדיון אחד נייטרלי – זאת כדי למנוע תנודות רחבות ביבשת על רקע מגפת הקורונה. בהמשך לזה, ריאל צפויה להתארח אצל סיטי בסוף השבוע של ה-7/8 באוגוסט – אך הדבר תלוי בהתפתחויות המגפה ובאישור רשויות הבריאות. באופ”א יקבלו החלטה סופית בעניין רק בחודש יולי. אם המצב לא יאפשר זאת, המשחק יערך באיצטדיון נייטרלי בפורטוגל.

החל משלב רבע הגמר, שמונה האחרונות יגיעו לליסבון שם יתקיים טורניר פיינל-8 עד הנפת הגביע – משחק אחד בכל שלב, בלי גומלין, באיצטדיון נייטרלי. הגמר צפוי להיערך ב-23 באוגוסט.

ריאל תגיע לגומלין מול סיטי כשהיא בפיגור 2:1 מהמשחק הראשון בסנטיאגו ברנבאו וללא סרחיו ראמוס, שסוחב עונש השעיה. עם זאת, בניגוד למשחק הראשון – הבלאנקוס צפויים להגיע עם אדן הזאר ומרקו אסנסיו, שניים שהיו פצועים והתאוששו בדיוק בזמן לישורת האחרונה של העונה.

 

[interaction id=”5ee21a4fc58222b95dee0831″]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x