זידאן לפני ולנסיה: “אין תירוצים, רוצים את שלוש הנקודות”

מאמן ריאל מדריד מוכן למשחק מול העטלפים (חמישי, 23:00): “נעשה הכל כדי לנצח”. על המשחק מול אייבר: “הייתי מרוצה יותר מהמחצית הראשונה מאשר מהשנייה”. על בייל: “צריכים לתת לו כבוד. יש בינינו קשר טוב”

אחרי הניצחון על אייבר במשחק חידוש העונה, ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת משחק הבית מול ולנסיה במסגרת המחזור ה-29 בליגה הספרדית. רגע לפני, זינדין זידאן התייצב למסיבת העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

כעס על המוטיבציה של השחקנים
“אני לא חושב שזה עניין של זהות היריבה, כי גם עם הקבוצות שמתחת לנו בטבלה צריך להילחם קשה. זאת ליגה מאוד קשה. גם מאמן יכול להיות אמוציונלי, וברגעים שדברים לא עובדים טוב – אתה מתעצבן. זה חלק מהכדורגל. אבל היו גם דברים חיוביים במשחק, כמו זה שהבקענו שלושה שערים בחצי שעה”.מה היה בחדר ההלבשה אחרי אייבר?
“מותר לי לכעוס כי אני תמיד רוצה לראות את הקבוצה שלי משחקת טוב. זה העניין. מה שקורה בחדר ההלבשה נשאר שם. מה שאני יכול להגיד זה שהייתי מרוצה יותר מהמחצית הראשונה מאשר מהשנייה”.

עכשיו רצף משחקים ב-22:00 שעון מקומי
“אנחנו נשחק את המשחקים האלה בשעה הזאת, אי אפשר לשנות את זה. אני משתדל להיות חיובי ולא אתחיל לחפש תירוצים שאנחנו משחקים מאוחר, או שאנחנו תמיד משחקים אחרי ברצלונה. אני פשוט שמח שיש כדורגל”.

מה עדיף? לשחק מוקדם או מאוחר?
“יש לוח משחקים שנקבע ולא משנה מה אגיד עליו עכשיו. אין לנו תירוצים. אנחנו צריכים לתת את המקסימום שלנו כדי לנצח בכל משחק. לא צריכים לחשוב על שום דבר אחר”.

הקשר עם בייל
“הקשר שלנו תמיד היה טוב. כשהוא לא משחק, אומרים שזה בכלל שאין בינינו מערכת יחסים טובה. אנחנו יודעים איזה שחקן הוא ומה הוא תרם לנו. צריכים לכבד את בייל כי הוא נתן לנו המון. אני לא יכול לשלוט במה שהתקשורת כותבת על בייל, אבל הקשר בינינו נורמלי לחלוטין”.

חאמס רודריגס
“הוא חלק מהקבוצה ומתאמן כמו שצריך. אני לוקח אותו בחשבון כמו כל היתר. נראה מתי יגיע תורו לשחק. זה נכון שהוא לא מקבל הרבה הזדמנויות…”.

אדן הזאר
“אני מרוצה ממנו. הוא שמח שהוא יכול לחזור ולשחק. הפגרה הזאת איפשרה לו לחזור בזמן. יש לו קשר עם בנזמה… לא צריך להגיד על זה הרבה. אנחנו צריכים להפיק מזה את המירב”.

אשרף חכימי
“אנחנו מודעים לעונה שהוא הציג בדורטמונד ואני שמח בשבילו. הוא היה צריך לצאת בהשאלה, לשחק ולצבור דקות. כולם מרוצים ממנו”.

עכשיו ולנסיה
“היא יריבה מאוד טובה ומשמעותית. אנחנו משחקים בבית ורוצים את שלוש הנקודות. נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לנצח”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x