זידאן: “עושים עבודה טובה וצריכים להמשיך ככה”

מאמן ריאל מדריד ערוך ומוכן למשחק החוץ מול סוסיאדד, שניצחון בו יחזיר את הקבוצה לפסגה: “מחכה לנו יריבה שעושה עבודה מדהימה, אבל אנחנו ממש רוצים להציג משחק טוב”. על אסנסיו: “מאושרים שהוא חזר, אבל אסור למהר איתו”

ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת משחק החוץ מול סוסיאדד, במסגרת המחזור ה-30 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

פיקה חושב שריאל עדיפה לאליפות
“כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה, אבל אנחנו מעדיפים להתרכז בכדורגל ולא מעבר לזה. כל מה שמעניין אותנו זה המשחק הקרוב”.שחקני ריאל שומרים על שקט
“אני לא ממליץ להם שום דבר. השחקנים שלנו חכמים והדבר החשוב הוא שהם מתרכזים בכדורגל, באימונים, במנוחה. אני לא מתכוון להגיד להם מה הם צריכים לומר. כמאמן, אני לא אומר לשחקנים שלי מה הם צריכים להגיד ומה לא”.

אפשרות לחזור לפסגה
“אחרי שני משחקים טובים מאוד באופן כללי, אנחנו רוצים להמשיך באותה הדרך. מנסים להתאושש ולהתכונן כראוי למשחק, למרות שלא היו לנו יותר מדי ימים בין המשחק הקודם למשחק הבא. אנחנו עושים עבודה טובה וצריכים להמשיך ככה”.

סוסיאדד באנואטה
“זה משחק החוץ הראשון שלנו ואנחנו נפגוש יריבה ממש טובה, שעושה עבודה מדהימה ותקשה עלינו את החיים – אבל אנחנו ממש רוצים להציג הופעה טובה. יש לנו 11 משחקי גמר וניצחנו את השניים הראשונים. אנחנו מתרכזים בלתת כל מה שיש לנו על הדשא”.

סוסיאדד חזרה לא טוב מהפגרה
“אני לא יודע אם אפשר להגיד שהם משחקים רע, כי במשחקים שלהם רואים שזאת קבוצה שיכולה להזיק לך בכל רגע”.

מרקו אסנסיו
“אנחנו מוכרחים לעשות צעד אחד בכל פעם. יש לנו זמן ואסור לנו לחשוב שהוא יכול לשחק בכל משחק. אחרי פציעה כל כך קשה, חייבים להתקדם לאט לאט. אנחנו מאושרים שהוא חזר, אבל אסור למהר מדי”.

עונת הפריצה של מרטין אודגור
“הוא שחקן שלנו ואלה חדשות נהדרות, כי הוא מאוד צעיר ופוטנציאל גדול גם להווה וגם לעתיד. הוא עושה עבודה ממש טובה בסוסיאדד, אבל אני לא מתכוון לדבר על התכניות שלנו למשחק מולו. כרגע הוא משחק במועדון אחר ונראה מה יהיה בהמשך. אנחנו מכירים אותו היטב. הדבר הטוב הוא שסוסיאדד מוציאה ממנו את המירב העונה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x