זידאן: “כל יום יש מחלוקת אחרת, אני מתרכז בכדורגל”

אחרי העלייה לפסגה, מאמן ריאל מדריד מסרב להשתתף בדיונים על שיבוצי המשחקים והשיפוט: “אנחנו חושבים רק על המשחק הבא שלנו, שהוא עוד גמר”. על מיורקה: “יכולה לגרום לבעיות, וכבר הוכיחה את זה נגדנו בסיבוב הראשון”

מוליכת הליגה הספרדית ריאל מדריד משלימה את הכנותיה לקראת משחק הבית מול מיורקה, במסגרת המחזור ה-31 (רביעי, 23:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב למסיבת העיתונאים הרשמית והתייחס למספר נושאים.

מיורקה
“אנחנו לא מגיעים עם אובר ביטחון עצמי לקראת המשחק הזה. ברור לנו שמיורקה תנסה לקחת את שלוש הנקודות, כי זאת קבוצה שיכולה לגרום לך לבעיות בכל רגע – והיא כבר הוכיחה את זה נגדנו בסיבוב הראשון (ניצחה 0:1). אנחנו מתרכזים במשחק הזה וממשיכים בפוקוס גבוה ובמלוא הרצינות כדי להגיע בגישה לנצח את המשחק מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון”.

שיבוצי המשחקים של ריאל
“כל אחד עושה את העבודה שלו. יש לי את הדעה שלי על השיבוצים האלה, אבל אני לא מתכוון להביע אותה או להתערב בעניין הזה. כל יום יש מחלוקת אחרת. פעם מדברים על לוחות המשחקים, אחר כך מדברים על השופטים. זה לא מעניין אותי. אנחנו מתרכזים רק בכדורגל, רק במשחק שמצפה לנו עכשיו – שהוא עוד גמר. נשארו לנו שמונה משחקים וזה משחק מאוד חשוב. על כל היתר, כל אחד מוזמן להגיד מה שהוא חושב”.

חשיבות המנוחה בין משחקים
“הלו”ז שנקבע הוא הלו”ז שנקבע ושום דבר לא ישתנה מהבחינה הזאת. יש 11 מחזורים שמשוחקים בזמן קצר, וכל מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לדאוג לעצמנו ולנסות לנוח ולהתאושש בין משחקים עד כמה שאפשר”.

הרבה מחלוקות סביב הליגה
“יש הרבה דיבורים מכל צד, ממדריד ומברצלונה. אני לא נכנס לזה. אני מקדיש את עצמי אך ורק כדי להתכונן כמו שצריך למשחקים, כי מה שמעניין אותנו זה רק מה שקורה על המגרש”.

ויניסיוס והזאר יכולים לשחק יחד?
“אני לא חושב שזה בלתי אפשרי, אבל אנחנו מנסים לגרום לשחקנים להרגיש בנוח – והעמדה בה משחק ויני היא העמדה בה משחק אדן. אני תמיד אוהב להציב את השחקנים בעמדה הכי טובה להם, אבל אפשר גם לנסות לשחק עם שניהם יחד. אין לי ספק לגבי זה”.

ויניסיוס התבגר מבחינה טקטית?
“הוא רק בן 19, יש לו עוד הרבה מה ללמוד והוא יודע את זה. אבל הוא בחור שרוצה לעבוד. הוא הציג משחק פנומנלי מול סוסיאדד, ולא רק מבחינה התקפית. הוא שחקן מאוד טוב גם להווה וגם לעתיד של ריאל מדריד”.

ראמוס והזאר דילגו על האימון בשני
“נראה מה יהיה איתם לפני המשחק. יש המון משחקים בזמן קצר וחשוב מאוד להקפיד על התאוששות ומנוחה. אנחנו עוקבים אחרי כולם ביום-יום ונקבל החלטות בהתאם”.

איסקו חזר להתאמן
“אלה חדשות נהדרות. הפציעה שלו הייתה פחות חמורה משחשבנו והוא כשיר לחזור לסגל”.

קאסמירו מורחק עם צהובים
“הוא לא יהיה איתנו במשחק. נצטרך לעלות עם הרכב אחר, וזה בדיוק גם מה שנעשה”.

אין גיבוי לקרבחאל
“נאצ’ו עדיין מתאושש מהפציעה, אבל הוא בדרך הנכונה ואני מקווה שהוא יחזור אלינו בהקדם. בקשר לקרבחאל, יש לנו סגל עמוק. היה משחק שמנדי שיחק בעמדה שלו, גם מיליטאו יכול. כרגע דני משחק ומשחק טוב”.

בייל ישחק?
“יש לנו משחק וגארת’ יהיה איתנו בו. זה הדבר היחיד שאני יכול לומר לכם”.

מפגש עם המושאל קובו
“הוא מציג עונה טובה במיורקה, הוא צובר דקות משחק וזה מה שהוא והמועדון חיפשו במסגרת ההשאלה הזאת. הוא שחקן מסקרן, גם להווה וגם לעתיד. אני שמח בשבילו על העונה הזו. שימשיך ככה ונראה מה יקרה בעונה הבאה”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x