חאמס מודה בריאיון: “לא רציתי להישאר בריאל מדריד”

הקשר התראיין לטלוויזיה הקולומביאנית, ולמרות שלא אמר את שמה במפורש אישר את המגעים עם אתלטיקו: “הייתה לי בקיץ הצעה ממש טובה מקבוצה בספרד, אבל במועדון לא נתנו לי לעזוב”. על היחסים עם זידאן: “נורמטיביים לחלוטין”

חאמס רודריגס לא רצה להישאר בריאל מדריד. הפעם לא מדובר בפרשנות או שמועה, אלא אמירה מפורשת של הקשר בריאיון לטלוויזיה הקולומביאנית.

“אחרי באיירן, הייתה לי הצעה ממש טובה מקבוצה ספרדית אבל ריאל מדריד לא נתנה לי לעזוב”, הודה חאמס, כשהתייחס למעשה לדיווחים מהקיץ לפיהם אתלטיקו מדריד רצתה אותו אצלה. “באוגוסט הייתי מחוץ לעבודה הטקטית. הרגשתי לא נוח. התחלתי את טרום העונה בריאל למרות שלא רציתי. חשבתי שהכל כבר סגור עם הקבוצה השנייה”.“למה אני לא משחק? גם אני הייתי רוצה לדעת (צוחק). אבל אני מבין את זידאן שאחרי כל כך הרבה הצלחות ותארים, יש לו את גרעין השחקנים שהוא מאמין בהם וקשה מאוד לשנות את זה. אף פעם לא הייתה לי שום בעיה אישית עם זידאן. לכל מאמן יש את ההעדפות שלו וזה בסדר גמור. יש לנו יחסי עבודה נורמטיביים לחלוטין”.

“נכתבים ונאמרים עליי הרבה דברים, ורובם המוחלט שקרים. מה שהכי מפריע לי זה שמפקפקים במקצוענות שלי. אני לא מוכן לקבל את זה”.

חאמס בן ה-28 חזר בקיץ לריאל מדריד אחרי שנתיים של השאלה בבאיירן מינכן, שהחליטה לא לנצל את אופציית הרכישה עליו. לאורך העונה היו לו 14 הופעות בלבד במדי הבלאנקוס, בהן הבקיע שער אחד ובישל עוד שניים. לפי כל ההערכות, הוא יעזוב בסיום העונה את ריאל – כשהיעד הוא ככל הנראה אנגליה. אברטון וניוקאסל כבר הביעו עניין.

 

[interaction id=”5ef2f839cfda776820e93e8a”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x