ראול יוביל את ריאל מדריד בליגת האלופות לנוער

מאמן קבוצת קסטיליה יקבל זמנית את המושכות בקבוצה עד גיל 19, שתחזור לפעילות בחודש אוגוסט עם חידוש העונה האירופית ומשחק שמינית הגמר מול יובנטוס

ריאל מדריד מינתה את ראול למאמן הקבוצה שתתחרה בליגת האלופות לנוער. כך מדווחים בספרד.

בשל משבר הקורונה, ההתאחדות הספרדית סיימה את העונה בליגות המקומיות לנוער – מה שהוביל גם לפינוי המשרות באקדמיית המועדון. אלא שבהמשך הודיעה אופ”א על חידוש המשחקים בליגת האלופות לנוער במהלך חודש אוגוסט, ובריאל החליטו שבמקום למנות מאמן חדש לצורך המפעל האירופי – האתגר יוטל על אגדת העבר.כזכור, ראול מאמן כיום את קסטיליה מהליגה השלישית – כשגם היא סיימה את העונה מוקדם מהצפוי בעקבות התפשטות הקורונה. הספרדי אמנם לא הצליח להביא את הקבוצה אל קרבות פלייאוף העלייה לליגה השנייה, אבל במועדון היו מרוצים מאוד מהעבודה השוטפת והסטנדרט המקצועי הגבוה שהציב עבור השחקנים הצעירים שתחתיו.

היכולות המקצועיות לצד העובדה שהוא אגדה ענקית, הובילו את המועדון למנות אותו באופן זמני לתפקיד מאמן קבוצת הנוער – בתקווה שהוא יעניק השראה ויכניס לראשונה לארון התארים של ריאל מדריד את גביע אירופה לנוער.

לפי לוח הזמנים המעודכן של אופ”א, ליגת האלופות לנוער תחודש ב-16 באוגוסט עם משחקי שמינית הגמר שנותרו – ובהם משחקה של ריאל מדריד בחוץ מול יובנטוס (משחק אחד בלי גומלין). במידה והבלאנקוס ינצחו, הם יפגשו ברבע הגמר את המנצחת בין אינטר האיטלקית לראן הצרפתית.

ליגת האלופות לנוער השוקה בעונת 2013/14 כטורניר מקביל של אופ”א עבור קבוצות הנוער של המועדונים המובילים באירופה. הישג השיא של ריאל מדריד במפעל היה הגעה לשלב חצי הגמר, הישג שחזר על עצמו שלוש פעמים (2013/14, 2015/16, 2016/17). במועדון מקווים שכעת, עם ראול על הקווים, יהיה אפשר לכל הפחות לשחזר זאת שוב – ואולי אף לעשות צעד נוסף אל המשחק המכריע על הגביע.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x