זידאן: “יכולים להשתפר, אבל מרוצה ממה שראיתי”

מאמן ריאל מדריד סופר ניצחון רביעי ברציפות מאז חידוש העונה: “לא פשוט לעשות את מה שהקבוצה הזאת עושה”. על ראמוס: “הוא המנהיג שלנו וצריך לפרוש כאן”. על המשך העונה: “לא זכינו בכלום, נותרו עוד שבעה משחקי גמר”

ריאל מדריד לא מביטה לאחור. הבלאנקוס גברו 0:2 על מיורקה, שומרים על מאזן מושלם מאז חידוש העונה – ונשארים בפסגה למחזור נוסף. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

הבחירה בהרכב התקפי
“אנחנו צריכים להחזיק בכדור. המערך שאיתו אנחנו עולים הוא לא הדבר הכי חשוב מבחינתי, מה שמשנה הוא מה שאנחנו עושים על הדשא עם הכדור. אנחנו יכולים לעשות עבודה טובה יותר, אבל אני מרוצה ממה שראיתי. לא פשוט לעשות את מה שהקבוצה הזאת עושה. זה הניצחון הרביעי ברציפות שלנו, אבל העניין העיקרי שלנו כאן היה היציבות ההגנתית. אנחנו עוד יכולים להשתפר ביציאה קדימה וזה מה שננסה לעשות”.הלו”ז העמוס
“אנחנו מרגישים קצת את העייפות, אבל בסופו של דבר זה לא רק עניין של ריאל מדריד. כל הקבוצות עוברות את זה. זה מצב מוזר. חזרנו לאימונים אחרי 60 יום בבית, ועם מזג האוויר שרק הולך ומתחמם. אבל אנחנו מוכרחים להמשיך וכל מה שנותר לנו לעשות הוא להיות רגישים וזהירים יותר עם השחקנים. אנחנו רוצים להמשיך קדימה בעוצמה”.

השער של ראמוס
“אני מאושר מהשער הזה. זה היה שער חשוב. הוא הקפטן שלנו, המנהיג שלנו. פעם נוספת הוא זה שקבע את הטון מבחינה הגנתית, ובקצה השני של המגרש אני מאוד מרוצה מהשער שלו. הוא עובד על הבעיטות החופשיות שלו ומספק מאוד בשבילו ובשבילנו שהוא הבקיע. סרחיו שייך למועדון הזה. הוא כאן כל כך הרבה שנים והוא צריך לפרוש כאן. זה מה שאני חושב ואני עומד על זה”.

ויניסיוס
“אנחנו נשארים לפעמים אחרי האימון, כשיש לנו זמן ואנחנו יכולים לעבוד על הסיומת מול השער. זה טבעי לגמרי עבור ויניסיוס ועבור כל שחקן אחר. אני המאמן ואנחנו מתכוננים למשחקים. אין בזה שום דבר מיוחד. הדברים האלה נשארים בחדר ההלבשה. המפתח הוא שאנחנו עושים דברים בצורה טובה”.

ההגנה
“ואראן היה נהדר מתחילת העונה, כמו יתר הקבוצה. אנחנו יודעים כמה קשה לזכות באליפות הליגה ואנחנו צריכים לעשות מאמץ גדול על המגרש. ההגנה עושה מאמץ קבוע ואנחנו צריכים להמשיך ככה. נותרו לנו עוד שבעה משחקי גמר ואנחנו נעשה את ההתאמות בפרטים הקטנים, כדי לעשות עבודה טובה עד סיום העונה”.

השחקנים בפוקוס
“כולנו באותה הסירה והקרדיט מגיע לשחקנים. אנחנו מתאמנים טוב ותמיד רוצה עוד. הגישה של השחקנים פנומנלית, גם של השחקנים שלא מקבלים הרבה דקות. זה מה שעושה את ההבדל בחדר ההלבשה. השחקנים צריכים להתאושש היטב ולהמשיך במה שאנחנו עושים. לא זכינו עדיין בשום דבר”.

קורטואה בכושר
“זאת לא הפעם הראשונה. הוא עושה עבודה טובה, כמו יתר שחקני הקבוצה. הוא נראה חד, וזה טוב לנו. אנחנו מוכרחים להמשיך ככה, אין לי מה לומר מעבר לזה. אנחנו יודעים עד כמה חשוב כל שחקן בסגל, וטיבו הוא שוער חשוב”.

בייל
“אנחנו מרוצים ממה שהוא עושה וגארת’ הוא שחקן חשוב. הוא תמיד מראה את זה. הדבר הכי חשוב הוא שנשחק כמו שאנחנו משחקים. השחקנים משתנים ממשחק למשחק, אבל הדבר החשוב הוא להמשיך באותה הדינמיקה. כמו תמיד, יש שחקנים שמקבלים יותר דקות – אבל זה תמיד היה המצב וזה לא ישתנה”.

חאמס
“הוא שחקן שלנו כמו כל אחד אחר. אני יודע שהוא רוצה לשחק יותר, כמו כל שחקן, אבל אני צריך לקבל את ההחלטות ואני מנסה לעשות את הדברים כמאמן ריאל מדריד. אין שום דבר אישי עם אף אחד. יום אחד זה חאמס, יום אחד זה גארת’ ויום אחד זה איסקו. בתקשורת תמיד ימצאו מישהו לדבר עליו, אבל זה לא ישנה את מה שכולנו עושים – כי כולם תורמים ומעורבים, וזה מה שחשוב. אני לא מתכוון להיכנס לפינות שאתם רוצים שאכנס לטובת הכותרת בעיתון”.

המושאל קובו
“הוא טוב מאוד. היה לו משחק נהדר. אנחנו יודעים איזה שחקן הוא והוא גם הוכיח את זה כאן על המגרש. הוא מאוד מוכשר, תמיד מחפש את השער ואני לא מופתע מהיכולת שלו. נראה מה יקרה איתו בהמשך. הדבר היחיד שאנחנו מתרכזים בו כרגע הוא מה שאנחנו עושים עכשיו עם השחקנים שנמצאים אצלנו”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x