עסקת אשרף חכימי לאינטר צפויה להיסגר בימים הקרובים

המרוקאי הצעיר כבר הגיע לאיטליה לטובת בדיקות רפואיות. ריאל מדריד תמכור אותו תמורת 40-45 מיליון יורו, כשסימן השאלה היחיד שנותר הוא האם הבלאנקוס יכניסו להסכם גם אופציה – בין אם סעיף רכישה בחזרה ובין אם זכות ראשונים בעתיד

אשרף חכימי יהפוך בתוך ימים לשחקן אינטר מילאנו. המגעים בין המועדון האיטלקי לריאל מדריד התקדמו באופן משמעותי, כשסכום העסקה מוערך סביב 40-45 מיליון יורו.

חכימי בן ה-21 כבר הגיע למילאנו לטובת בדיקות רפואיות, בסיומן יוסדרו הפרטים האחרונים בהסכם ההעברה. מרבית הפרטים כבר סגורים, כשסימן השאלה היחיד שנותר הוא האם ריאל תכניס להסכם גם אופציה על השחקן – בין אם סעיף רכישה בחזרה בסכום מוגדר, ובין אם זכות ראשונים עתידית שתאפשר לבלאנקוס להשוות כל הצעה שאינטר תקבל תמורתו.

המגן המרוקאי הצעיר סיים תקופת השאלה מצוינת בת שנתיים במדי בורוסיה דורטמונד, בה הפך לאחד השמות הלוהטים ביותר בעמדה שלו. עם זאת, ההצלחה המסחררת גם פתחה לאשרף את התיאבון, כשלפי הדיווחים הוא סירב להיאבק על מקום בסגל של ריאל מדריד ודרש הבטחה להיות שחקן הרכב. במדריד התקשו להבטיח דבר כזה, ואיפשרו לחכימי להביא הצעות מקבוצות אחרות.

באיירן מינכן, מנצ’סטר סיטי ובורוסיה דורטמונד בה שיחק היו בין הקבוצות שגיששו בעניינו של השחקן, אבל הצעתה של אינטר מילאנו הייתה הרלוונטית ביותר הן מבחינתו של חכימי (עם הבטחה למקום בהרכב) והן מבחינת ריאל מדריד (שזקוקה לכסף במסגרת איזון החשבונות על רקע משבר הקורונה). ההודעה הרשמית על העסקה צפויה לצאת בימים הקרובים.

[interaction id=”5e9fe5b0127450961237e2c9″]

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x