זידאן: “אין כאן שום אופוריה. כולם מרוכזים בעבודה”

למרות הפער בפסגה, מאמן ריאל מדריד נשאר עם רגליים על הקרקע: “השחקנים יודעים שהליגה ארוכה, קשה ומורכבת. לא זכינו עדיין בשום דבר”. על שעת המשחק המוקדמת מול בילבאו: “זה לא משנה לנו כלום. מתרכזים במשחק שלנו, לא משנה באיזו שעה”

אחרי שפתחה פער של 4 נק’ בפסגה, ריאל מדריד משלימה את הכנותיה לקראת משחק חשוב נוסף – מול אתלטיק בילבאו, במסגרת המחזור ה-34 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

בילבאו
“מצפה לנו עוד משחק מאוד קשה. סן מאמס הוא תמיד איצטדיון מאתגר עבור כולם. אנחנו יודעים מה מצפה לנו. יהיה משחק נהדר ואנחנו מוכנים לקראתו”.הזאר לא בסגל
“אדן סובל מכאבים בימים האחרונים ואנחנו לא מתכוונים לסכן אותו. הוא הראשון שלא רוצה להסתכן. הוא ספג מכה חזקה בקרסול (המנותח) מול אספניול ועכשיו יש לו רגישות באיזור. אין לו פחד להיפצע. הוא לא אוהב את זה שהוא לא יכול לעזור לקבוצה. הוא רוצה לשחק, אבל אנחנו רוצים אותו כשיר במאת האחוזים. זה משהו קטן ואני מקווה שהוא יתאושש מזה בקרוב. זה עניין של כמה ימים”.

כל הלחץ על ריאל המוליכה
“במדריד תמיד יש לחץ וזה דבר טוב. זה מה שיפה במקצוע שלנו. הלחץ הוא זה שדוחף אותנו להשיג דברים גדולים”.

הכושר של קורטואה
“הוא מוכיח איזה שוער נהדר הוא. אני לא מתכוון לקבוע אם הוא השוער הטוב בעולם, לכל אחד יש את הדעה שלו. אנחנו מאושרים שיש לנו אותו והנתונים שהוא מציג מרשימים”.

הקבוצה מבחינה פיזית ומנטלית
“הכל חשוב. נותרו מעט מחזורים, אבל אנחנו משחקים בכל יומיים-שלושה. צריכים הרבה ריכוז מצד כולם בכל הבחינות – בהתאוששות ממשחקים, בהכנה הפיזית, באימונים. בסופו של דבר, כמו שאני תמיד אומר – הדברים מוכרעים בפרטים הקטנים. אנחנו במצב טוב. אני נהנה מאוד בכל יום שאני מאמן את השחקנים האלה, ואני אמשיך ליהנות מזה”.

משחק בשעת צהריים
“האימונים שקבענו ביומיים האחרונים היו פחות או יותר בשעה הזו, אבל מבחינתנו שום דבר לא משתנה. אנחנו מתרכזים במה שנעשה על הדשא במשחק, גם אם הוא נערך בשעת צהריים”.

הקרדיט לשחקנים
“הם הכי חשובים כאן. לכולם יש חשיבות, כל אחד והתפקיד שלו – אבל הם אלה שנלחמים, שמתאמנים, שמשחקים. הסגל הוא תמיד הדבר הכי חשוב”.

מיליטאו
“הוא הצטרף אלינו בתחילת העונה, הוא עובד כדי להגיע לרמה של סרחיו ורפא. הוא ישחק מול בילבאו ואני שמח בשבילו, כי הוא שחקן להווה ולעתיד”.

רודריגו גואש
“הוא שחקן שמתפתח לאט לאט. הוא עובד קשה. הוא ילד מרשים ונהדר, ואנחנו מנסים להפיק את המירב מהיכולות שלו. ככה גם נמשיך לעשות”.

אין אופוריה מהמצב בטבלה
“השחקנים יודעים שהליגה ארוכה, קשה ומורכבת. אין כאן שום אופוריה, כי לא זכינו עדיין בשום דבר. כולם מרוכזים כאן רק בעבודה ובמחויבות לעשות את המיטב, כדי לנסות ולנצח משחקים”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x