זידאן: “הזאר כשיר. המשחק מול אלאבס זה עוד גמר”

מאמן ריאל מדריד חוזר על אותו המסר מחידוש העונה: “מצטער, אבל זה המסר היחיד. אנחנו ניגשים לכל משחק כאל גמר”. הבלגי חוזר לסגל: “אני לא אוהב לסכן שחקנים. הוא התאושש ויהיה איתנו”. ומה עם האליפות? “לא מדברים על מה שיכול לקרות”

ריאל מדריד משלימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה מול אלאבס, במסגרת המחזור ה-35 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המשחק מול אלאבס
“זה רק הולך ונהיה קשה יותר. אנחנו יודעים מי היריבה שלנו ומה מצבה בטבלה, וברור לנו שאין דבר כזה משחקים קלים. אנחנו מוכנים לקראת המשחק. זה יהיה קשה, אבל אנחנו ערוכים לקראתו”.האליפות מתקרבת?
“אנחנו לא מדברים על מה שיכול לקרות, אלא רק על המשחק הקרוב. זה יהיה מאוד קשה, עוד גמר מבחינתנו. נותרו לנו עוד ארבעה משחקי גמר וזה מדרבן אותנו. בסיום העונה נראה מה יקרה”.

יוביץ’ בבידוד
“יש לכם את כל המידע על זה. אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים ולכן הוא לא איתנו. אני מקווה שזה ישתנה במהרה ושהוא יוכל לשוב אלינו”.

העונה שיוביץ’ ירצה לשכוח
“אלה דברים שקורים. ברור שהוא ממש לא שמח מהמצב, בייחוד מהפציעה שהייתה לו לאחרונה – אבל הוא כדורגלן מאוד טוב. הוא חלוץ שמבקיע שערים, אבל לא הייתה לו ההזדמנות לשחק יותר מדי. הוא שחקן צעיר, אנחנו מאמינים בו ונמשיך להאמין בו גם בעונה הבאה. אני יודע שיש הרבה דיונים סביבו, אבל נראה מה הוא יעשה בעונה הבאה. היו לו כמה דברים קטנים מחוץ למגרש, אבל בתור כדורגלן הוא ממש טוב”.

ויניסיוס
“הרופא שלנו עדכן אותי שבדיקת הקורונה שלו לקראת המשחק הייתה תקולה. לא התקבלה תוצאה בכלל. אלה דברים שיכולים לקרות, אבל בהתאם לפרוטוקול הוא לא יכול להתאמן עד שתהיה תוצאה. הוא עבר בדיקה נוספת ואנחנו מחכים לתוצאות. אני מקווה שאין שם כלום והוא יוכל להיות איתנו”.

אדן הזאר
“הייתה לו רגישות בקרסול. הוא לא סבל משום פציעה, ועכשיו התאמן איתנו כרגיל. הוא יהיה איתנו בארבעת המחזורים שנותרו ובמשחק הגומלין מול מנצ’סטר סיטי בליגת האלופות”.

שומרים עליו מפני פציעה?
“הוא רוצה להיות איתנו ואין בו שום פחד, אבל ברור שהוא קצת חושש. יש כאן אנשים שיודעים הרבה יותר טוב ממני והבדיקות שלו עברו בצורה מושלמת. הוא עדיין הרגיש קצת אי-נוחות אחרי משחק או אימון, ולכן נזהרנו. הוא לא מפחד, הוא רוצה לעזור לקבוצה ולכן הוא חוזר אלינו עכשיו”.

מרסלו
“הייתה לו מתיחה קלה ולכן הוא לא התאמן איתנו. נראה מה התוצאות של הבדיקות יגידו. אני כבר יודע מה יהיה ההרכב במשחק, אבל לא אגיד אותו עכשיו”.

חאמס רודריגס
“כולם יודעים מה המצב כי גם דיברתי עליו, וזהו זה. הדברים שהוא ואני מדברים עליהם יישארו בינינו. אתם תראו את הסגל שאני אפרסם ושם זה ייגמר”.

מרקו אסנסיו
“הוא בכושר טוב, אבל צריכים לזכור כל הזמן שהוא חזר מפציעה מאוד ארוכה. הוא מתאמן ממש טוב, בצורה רגילה ותמיד חושב על המשחקים הבאים. אנחנו צריכים להתקדם איתו לאט לאט, בדיוק כפי שצריך לנהוג עם כל שחקן אחר במצב כזה. מבחינתו הוא שמח מאוד ובכושר נהדר”.

רפאל ואראן
“הוא התאושש לחלוטין מהכאבים שהיו לו וחוזר אלינו כרגיל. אני לא אוהב לקחת סיכונים עם שחקנים, אבל הוא לגמרי כשיר ויהיה בסגל”.

הארכת חוזים באופק לשחקנים?
“זאת שאלה ממש טובה, אבל אלה דברים שאני לא יכול לדבר עליהם. יש ארבעה שחקנים שמתקרבים לסיום החוזה, אבל מתנהלים דיונים ונראה מה יקרה בסיום העונה. אבל זאת שאלה ממש טובה”.

גורל הליגה
“לא זכינו עדיין בשום דבר. נותרו ארבעה מחזורים ואנחנו ניגשם לכל אחד מהם כאל גמר. אני מצטער שאני חוזר על עצמי בעניין הזה, אבל זה המסר היחיד. מה שאנחנו רוצים הוא להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר הפופולרי ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
זוהר
זוהר
09.07.2020 15:24

זידאן הזה גאון…כמה שקט יש בתגובות שלו לשאלות, זה משהו

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x