זידאן: “זה השבוע הכי קשה, אבל גם הכי חשוב”

מאמן ריאל מדריד ערוך ומוכן לקראת המשחק מול גרנאדה, שיפתח את שבוע הסיום של העונה: “אנחנו לא מתעסקים בחישובים. מתרכזים רק בלנצח”. הביקורות על השיפוט: “לא מתווכח עם אלה שמדברים. אנחנו עובדים על המגרש”

ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת משחק החוץ מול גרנאדה, במסגרת המחזור ה-36 בליגה הספרדית (שני, 23:00). הבלאנקוס מגיעים לישורת האחרונה של העונה מהמקום הראשון ורוצים לשמור על הפער בפסגה, לקראת שני מחזורי הסיום. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

רגע האמת
“זה השבוע האחרון עם שלושה משחקים, וזה החלק הכי קשה אבל גם הכי חשוב. זאת הישורת האחרונה של העונה. כל הקבוצות משחקות על משהו ואנחנו רוצים להשקיע את כל האנרגיה שלנו במשחק הקרוב”.

לריאל מותר לאבד נקודות
“אני לא מתעסקים בחישובים, אלא בלנצח משחקים. כל הריכוז שלנו הוא בלנצח את גרנאדה”.

אם ברצלונה תזכה באליפות, היא תהיה ראויה?
“מי שתזכה באליפות תהיה זו שיהיו לה יותר נקודות בסיום העונה”.

קורטואה יכול לשבור את שיא הרשת הנקייה (19 משחקים)
“כל הקבוצה יציבה ומאוזנת. אני שמח בשביל קורטואה ובשביל כל הקבוצה על הנתונים ההגנתיים. זה הדבר החשוב מבחינתי, שהקבוצה נלחמת ונאבקת בכל משחק”.

אדן הזאר
“הוא כשיר ויהיה איתנו”.

הביקורות על ריאל
“אני לא מוטרד ולא מופתע מזה. ריאל מדריד הוא המועדון החשוב ביותר בהיסטוריית הכדורגל, והדבר הזה לא ישתנה”.

הטענות על השיפוט
“כל אחד רשאי להביע את דעתו, אבל אני בוחר להתמקד במאמץ שמשקיעים השחקנים שלי על הדשא. אני לא מתווכח עם כל אלה שמדברים. אנחנו עובדים על המגרש”.

הסגל הזה יישאר גם בעונה הבאה?
“אני לא אענה על שאלות כאלה עכשיו. אנחנו חושבים רק על המשחק מול גרנאדה”.

סיטי והגרלת ליגת האלופות
“אנחנו חושבים רק על גרנאדה”.

חאמס יחזור לשחק?
“קודם כל, יש לו יום הולדת אז נברך אותו מכאן. הוא שחקן בסגל שלנו וחשוב כמו כולם. זה נכון שחלק משחקים יותר וחלק משחקים פחות, אבל אני לא מחרים אף שחקן. כל אחד תורם משהו לטובת הקבוצה”.

פרלאן מנדי
“אני לא מופתע מהיכולת שהוא מציג. ההחתמה שלו הייתה בקשה שלי מהמועדון. הוא שחקן צעיר וכישרוני. אי אפשר להשוות אותו למרסלו, כי מרסלו זה מרסלו ומנדי זה מנדי. פרלאן הוכיח שהוא שחקן ראוי בריאל מדריד”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x