זידאן: “אנחנו קרובים, אבל עדיין לא זכינו בשום דבר”

אחרי הניצחון היקר מול גרנאדה, מאמן ריאל מדריד מסרב להתבשם בריח התואר המתקרב: “כלום לא סגור, זו האמת. יש עוד שני משחקים לשחק”. הבלאנקוס שומרים על מאזן מושלם מאז חידוש העונה: “מוכרחים להיות גאים בקבוצה”

ריאל מדריד עשתה צעד ענק לעבר האליפות, אחרי ניצחון 1:2 קשה מול גרנאדה העיקשת במסגרת המחזור ה-36 בליגה הספרדית. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

ניצחון קשוח
“הצגנו מחצית ראשונה מאוד טובה, בה החזקנו בכדור בצורה מרשימה והבקענו שני שערים מאוד יפים. המחצית השנייה שלנו לא הייתה מספיק טובה והיינו צריכים קצת להתחפר, כי מולנו הייתה יריבה נהדרת. אם אתה רוצה להשיג דברים גדולים, אתה חייב לדעת גם לסבול – ומה שאני לוקח מהמשחק הזה הוא איך השחקנים ידעו לעמוד בזה כקבוצה”.הקרדיט לשחקנים
“מוכרחים להיות ממש גאים בקבוצה כי לא פשוט לרשום רצף של תשעה ניצחונות בתשעה משחקים. אנחנו לא יכולים לדרוש מהם יותר מזה. היינו ראויים לניצחון הזה ואנחנו ממש שמחים. נותרו לנו שני משחקים ולא זכינו עדיין בשום דבר. זאת האמת. לקחנו כאן שלוש נקודות סופר חשובות, אבל בחמישי מצפה לנו עוד משחק ואנחנו מוכרחים להתאושש לקראתו כמו שצריך. אנחנו מתרגשים מהאפשרות לזכות באליפות ומכל מה שמצפה לנו כעת. אנחנו קרובים, אבל עדיין לא השגנו את המטרות שלנו”.

מאזן מושלם מאז חידוש העונה
“אנחנו מנסים לנצח את כל המשחקים שלנו. ממש לא פשוט לנצח תשעה משחקים רצופים בליגה הזאת, שהיא הליגה הקשה מכולן. אין כאן משחקים קלים, אבל אנחנו תמיד מאמינים שאנחנו מסוגלים לנצח כל משחק כי יש לנו את האיכות לעשות את זה. אני גאה בשחקנים כי הם אלה שנאבקים על הדשא”.

צעקת השמחה שלו בסיום
“כשאני רואה את השחקנים שלי נותנים כל מה שיש להם, טבעי לשמוח בשבילם כי אלה היו שלוש נקודות חשובות. שחררתי הכל החוצה”.

אדן הזאר
“כל שחקן חייב להיות בכושר ממש טוב כדי לשחק. נותרו לנו שני משחקים ואני מקווה שהוא יהיה כשיר במאת האחוזים עד יום חמישי כדי לעזור לקבוצה, כי הוא ממש רוצה לעשות את זה. הוא מתחזק ומשתפר בכל יום”.

גארת’ בייל
“כולם חלק מהקבוצה. נותרו שני משחקים ואנחנו חושבים רק על המטרה של זכייה באליפות. אין לי מה להוסיף מעבר לזה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x