זידאן: “לא נשחק על תיקו. באים למגרש כדי לנצח”

ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת מה שעשוי להיות משחק ההכתרה מול ויאריאל: “יש הרבה רעש מסביב, אבל אנחנו מתרכזים רק במשחק. יהיה קשה”. על התואר המתקרב: “לא חושבים על זה. הכל יכול לקרות”

אחרי עונה ארוכה, ריאל מדריד יכולה להכריע את מירוץ האליפות אם תנצח בבית את ויאריאל במסגרת המחזור ה-37 בליגה הספרדית (חמישי, 22:00). רגע לפני המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

לקראת ויאריאל
“זה המשחק הבא שלנו, לכן הוא המבחן הקשה ביותר. ויאריאל קבוצה נהדרת. זה בהחלט יהיה משחק מאוד מורכב. יש הרבה רעש מסביב לקבוצה, דיבורים על חגיגות ואירועים… אותנו מעניין רק המשחק. זה הדבר היחיד שאנחנו חושבים עליו”.

לריאל יספיקו שתי תוצאות תיקו
“אנחנו לא עושים חישובים ולא באים לשחק על תיקו. המוטיבציה שלנו היא לבוא למגרש ולנצח. זה הכל. אנחנו הולכים לתת כל מה שיש לנו עד המוות מול ויאריאל, כמו שאנחנו עושים תמיד – וכמו שויאריאל תעשה נגדנו”.

שוב אלופים אחרי 2017
“אנחנו לא חושבים על אליפות. הדבר היפה בכדורגל הוא האנרגיה שצריך להשקיע בכל משחק ומשחק. אף אחד לא יודע איך זה יתפתח”.

משחק ההקרבה של הקבוצה
“צפיתי במשחק מול גרנאדה ואני חושב שהמחצית השנייה שם הייתה נוראית, אבל ידענו איך לסבול. הקבוצה עמדה מצוין מול יריבה שלא הורידה את הראש”.

הדרך בה חזרה הקבוצה מהסגר
“השאפתנות של הקבוצה הזו מגיעה מההיסטוריה של המועדון. מהרגע שחזרנו לפעילות, השחקנים רצו לעשות דברים גדולים. ראיתי עד כמה הם רוצים את זה”.

אדן הזאר
“הוא מרגיש הרבה יותר טוב. כבר אין לו את התחושה שהציקה לו בקרסול. זה מצוין שהוא מרגיש ככה עכשיו והוא יהיה איתנו במשחק”.

כרים בנזמה ראוי לכדור הזהב?
“מבחינתי, כל השחקנים שלי הם הטובים ביותר. היכולת שכרים מציג מאוד טובה, וזה לא רק העונה הזאת”.

גארת’ בייל
“אלוהים אדירים, שוב אותה השאלה! אנחנו חושבים רק על המשחק. כך גם גארת’. אתם בתקשורת מנסים להצית משהו בינינו, אבל אתם לא תצליחו. אתם תמיד שואלים את אותו הדבר, ומקבלים את אותה התשובה: כולנו כאן לאותה המטרה, בייל, חאמס, אני, כולם”.

עתידו של מודריץ’
“הכל בסוף שאלה של איך השחקן מרגיש ומה הוא רוצה לעשות. אני עזבתי בגיל 34, אבל הוא רוצה להמשיך. הוא מסיים את העונה בכושר מאוד טוב. אנחנו נהנים ממנו, בדיוק כמו שאנחנו נהנים מסרחיו”.

הכרה ביכולות האימון של זידאן
“אני לא מרגיש שמתייחסים אליי בצורה רעה. יש לי את המוטיבציה להיות במועדון הזה, ושום דבר לא ישתנה לא משנה מה אומרים בחוץ”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x