סוכנו של בייל: “נותרו לו שנתיים בחוזה ואין לו כוונה לעזוב”

ג’ונתן בארנט התראיין לרדיו BBC ודיבר על הוולשי: “הוא מרגיש ממש טוב במדריד. זידאן לא רוצה לשחק איתו. זה הפסד גדול לקבוצה, אבל זו ההחלטה שלו”. על האפשרות שייצא בהשאלה: “השחקנים הטובים בעולם לא עושים את זה”

כמו בכל פעם שמתקרבים לסיום העונה, ג’ונתן בארנט המייצג את גארת’ בייל פותח את הפה – ומעביר מסרים ברורים על השחקן שלו.

בריאיון לרדיו BBC הבריטי התייחס בארנט למצבו של בייל בריאל והבהיר: “הוא לא מתכוון לעזוב”.“גארת’ מרגיש ממש טוב במדריד. נותרו לו עוד שנתיים בחוזה, הוא נהנה מאוד מהחיים בעיר ואין לו שום כוונה לעזוב”, הסביר בארנט.

“זידאן לא רוצה לשחק עם בייל”, המשיך הסוכן. “גארת’ הוא בדיוק כמו כל שחקן אחר בסגל וזאת החלטה של זידאן. אין שום משקעים ביניהם. בייל מתאמן בכל יום, אבל זידאן בוחר שלא לשחק איתו”.

“זה הפסד גדול מאוד לקבוצה שהיא לא משתפת אותו, אבל בייל לא הולך לשום מקום. הייתה בו התעניינות ממספר קבוצות, אבל אין הרבה קבוצות שיכולות להרשות לעצמן להחתים אותו”, אמר בארנט. על אפשרות של יציאה בהשאלה הבהיר הסוכן: “בייל הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, והשחקנים הטובים בעולם לא יוצאים בהשאלה”.

בייל, שחגג לאחרונה יום הולדת 31, מחזיק בחוזה עד יוני 2022. לאורך העונה, הן בעקבות פציעות והן בעקבות החלטות מקצועיות, הוא הפך לאחד משחקני הסגל שזידאן השתמש בהם הכי פחות. מעבר לזה, בשבעת המשחקים שחלפו מאז הניצחון על מיורקה – בייל לא שותף אפילו לא לדקה אחת.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר הפופולרי ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
זוהר
זוהר
20.07.2020 20:37

חבל לו על המשך הקריירה שלו. שחקן שלדעתי זמנו במדריד עבר וכדאי לו למצוא מועדון אחר.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x