מסתמן: הגומלין מול סיטי יתקיים כמתוכנן במנצ’סטר

על רקע עליית התחלואה בה, ספרד הוכרה על ידי בריטניה כמדינה אדומה מקורונה וכל מי שנוחת ממנה יחויב בשבועיים בידוד. עם זאת, הממשלה החליטה להחריג אירועי ספורט – מה שצפוי לאפשר את קיום משחקה של ריאל בליגת האלופות ב-7 באוגוסט בלי בעיות

משחק הגומלין בין ריאל מדריד למנצ’סטר סיטי עשוי להתקיים באנגליה כמתוכנן. זאת למרות שבריטניה הכריזה על ספרד כמדינה אדומה מנגיף הקורונה.

לפי החלטת הממשלה הבריטית, על רקע עליית התחלואה בספרד – כל אדם שנוחת ממנה בשטח הממלכה מחויב בשבועיים בידוד בלי החרגות ובלי יוצאים מן הכלל. בשל העובדה שמשחקה של ריאל מדריד מול סיטי אמור להתקיים במנצ’סטר בעוד פחות משבועיים, התעורר ספק לגבי קיומו – אך במשרד הספורט המקומי הודיעו שכל אירועי הספורט הבינלאומיים יוחרגו מההוראה החדשה.על פי פרוטוקול הנהלים של אופ”א, כל מקרה של עליית תחלואה ו/או מניעת קיום משחק במדינה מסוימת – יאפשר לה לשנות את מקום המשחק, כשהאופציה שסומנה מראש היא פורטו שבפורטוגל. זאת בהמשך לזה שטורניר סיום העונה, הפיינל-8, יתקיים בליסבון. באופ”א המתינו לבשורה מהבריטים, כדי לדעת האם להפעיל את הנהלים החדשים ולהזיז את המשחק ממנצ’סטר. כעת, כאמור, מסתמן שלא יהיה צורך בכך.

משחק הגומלין של ריאל מדריד מול מנצ’סטר סיטי יתקיים ביום שישי, ה-7 באוגוסט. הבלאנקוס יגיעו למשחק כאלופי ספרד עם פיגור 2:1 מהמשחק הראשון בסנטיאגו ברנבאו.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x