קובו: “לא אפסיק לעבוד עד שאהיה אחד הטובים בעולם”

הכישרון היפני בן ה-19, שסיים עונת השאלה במיורקה, מחכה להכרעה בנוגע לעתידו: “המטרה שלי היא לשחק בריאל מדריד ואני עובד בשביל להשיג את זה, גם מבלי לדעת מה יקרה”

אחד השמות המדוברים ביותר בעונת 2019/20 בליגה הספרדית הוא זה של טאקפוסה קובו. המושאל בן ה-19 של ריאל מדריד אמנם סיים את העונה במיורקה עם ירידת ליגה, אבל היה מנקודות האור של הקבוצה מהאי – והצית את הדמיון לקראת ההמשך.

כעת, בזמן שהוא ממתין לגלות מה יהיה יעד ההשאלה הבא שלו לעונה הקרובה, התייצב קובו לריאיון בו התייחס לעונת הבכורה בספרד ולמטרות שמציב לעצמו לעתיד.המטרה: ריאל מדריד
“החלום שלי תמיד היה להפוך לאחד השחקנים הטובים בעולם ואני לא אפסיק לעבוד עד שאשיג את זה. תמיד אמרתי שהמטרה שלי היא לשחק בריאל מדריד. אני עובד בשביל זה ועושה כמיטב יכולתי, גם מבלי לדעת מה יקרה בסופו של דבר”.

עונת הבכורה בליגה
“ממש נהניתי לשחק באחת הליגות הטובות בעולם. על המגרש אני אף פעם לא ביישן. שחקן חייב לדעת להביא את עצמו לידי ביטוי על הדשא. אם אתה ביישן על המגרש אתה אף פעם לא תצליח להתפתח. אתה מדבר על הדשא עם המשחק שלך”.

מיורקה
“המועדון איפשר לי לצמוח כשחקן וכאדם. אני עוזב חברים נהדרים שחלקתי איתם רגעים טובים יותר וטובים פחות. תמיד אזכור את היחס שקיבלתי מהאנשים במיורקה. זאת הייתה עונה בלתי נשכחת”.

סגנון המשחק
“אני אוהב לקבל את הכדור בין קווי ההגנה או במרכז, שם יש יותר שחקנים. אני אוהב להיכנס למצבים של אחד על אחד ומנסה להיות מכריע. טכניקת הכדרור שלי היא כל מה שלמדתי מאז התחלתי לשחק ויש לי עוד הרבה מה ללמוד”.

האהבה לכדורגל
“כשהייתי קטן, שיחקתי המון כדורגל. מ-8 בבוקר ועד החשיכה. לא הייתי מתעייף. זאת התשוקה שלי וכדורגל הוא חלק עצום מהחיים שלי מאז הייתי ילד. אני משחק עם רצון תמידי להמשיך ולהשתפר”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x