באיירן, פסז’ ואייאקס: ריאל קיבלה 30 הצעות על קובו

אלופת צרפת רצתה לרכוש אותו ונדחתה, במינכן הציעו 8 מיליון יורו על עונת השאלה וסורבו – וההולנדים גיששו אך נתקלו בתשובה שלילית. עשרות מועדונים ברחבי היבשת נאבקים על הזכות להיות היעד הבא של הכישרון היפני, אך גם הוא וגם מדריד נחושים שיישאר בספרד. ויאריאל המובילה לקלוט אותו בעונה הבאה

ריאל מדריד קיבלה מעל 30 הצעות על טאקפוסה קובו. כך מדווחים בספרד.

הכישרון היפני בן ה-19, שסיים לאחרונה עונת השאלה במיורקה, מחפש את היעד הבא שלו ועשרות מועדונים ברחבי היבשת נאבקים על שירותיו. לפי דיווח ברדיו ‘אונדה סרו’, בין הקבוצות שפנו בעניינו היו גם אלופות צרפת, גרמניה והולנד.פריס סן ז’רמן, שכבר ניסתה לפתות את קובו בעבר, פנתה שוב לריאל מדריד במטרה לרכוש אותו – אך נדחתה על הסף. אייאקס גיששה גם כן, במסגרת הסכם השאלה, אך קיבלה גם היא תשובה שלילית. ההצעה הגבוהה ביותר הגיעה מבאיירן מינכן, שהייתה מוכנה לשלם 8 מיליון יורו תמורת עונת השאלה – אך סורבה אף היא. ההיגיון המנחה את ריאל ואת השחקן הוא שקובו יישאר בספרד כדי להמשיך ולצבור ניסיון בליגה.

מי שמובילות במירוץ לקלוט אותו בליגה הספרדית הן ויאריאל, גרנאדה ואוססונה, כשהעדיפות היא לשתיים הראשונות – שכן שהן ישחקו באירופה בעונה הבאה.

לפי התכנון במדריד, ויניסיוס צפוי לקבל דרכון ספרדי בחצי השנה הקרובה, מה שיפנה תקן זר בסגל. לאחר עונת השאלה נוספת – קובו צפוי לשוב לריאל בקיץ 2021, והפעם כדי להישאר.

 

[interaction id=”5f28fdba412df43d4cff44ad”]

 
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x